1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

کرم دور چشم را چگونه استفاده کنیم؟

یکی از اولین نشانه ها و علایم پیری در چهره هر فرد می توان را در اطراف چشم مشاهده کرد و اگر به موقع به آن رسیدگی نشود، ممکن است اثرات آن عمیق شود و دیگر به راحتی از بین نرود.

کرم-دور-چشم

بدلیل ویژگی های خاص پوست و بافت ناحیه اطراف چشم، بایستی در انتخاب و استفاده از مواد و لوازم آرایشی بهداشتی دقت کرد، زیرا که به طور مثال استفاده از کرم هایی همچون ضدآفتاب با هر کیفیتی که باشد استفاده شود، تاثیر معکوس خواهد داشت زیرا که باعث ایجاد چروک بیشتر در اطراف چشم خواهد شد.

 

از طرف دیگر استفاده از کرم دور چشم و نحوه صحیح بکار بردن آن تاثیر مضاعفی خواهد داشت.

 

تاثیر کرم های دور چشم چیست؟

با ویژگی های منحصربه فرد باعث رفع تیرگی، رفع پف و ورم در اطراف ناحیه چشم خواهد شد و در مرحله بعد کرم دور چشم باعث حذف چین و چروک اطراف چشم خواهد شد.

نکته یی مهم دیگر که تاثیر فراوان در مفید بودن استفاده از کرم دور چشم خواهد داشت، چگونگی تماس کرم دور چشم با ناحیه اطراف چشمی دارد، به هنگام استفاده بهتر است بصورت ضربه های کوچک دورانی باشد و از ناحیه داخل چشم به سمت ناحیه بیرون چشمی بکاربرده شود، یکی از دلایلی که این روش توصیه می شود این موضوع است که وقتی بصورت مالشی کرم دور چشم استفاده شود خود باعث تاثیر منفی بر روی پوست خواهد شد و نکته ظریف دیگر در استفاده از کرم های دور چشم  این است که از انگشت کوچک و انگشت حلقه به جای انگشت سبابه بهره گرفته شود چون بدلیل وزن کمتر این انگشتان، ضربه های که به پوست وارد می شود، فشار کمتری به ناحیه چشمی وارد می شود و موجب ضرر کمتری برای پوست ناحیه چشم که بسیار حساس است می شود.

ناگفته نماند استفاده از کرم های دور چشم هر چند می تواند بسیار مفید باشد ولی در برخی موارد همچون افرادی که در سنین بالای 60 سالگی هستند و یا افتادگی پلک هستند و یا چروک های عمیق در ناحیه چشم خود دارند، کرم های دور چشم نمی توانند چندان مثمرثمر شود و کاملا آنها را محو کنند.

در صورت بروز هرگونه ایجاد حساسیت لازم است استفاده از کرم دور چشم را مدتی متوقف کرد و سپس بعد از حدود 1 هفته آنرا مجددا استفاده کرد زیرا ممکن است بدلیل عاملی غیر از خود کرم دور چشم همچون تغذیه، حساسیت محیطی و ... باشد ولی در صورت بروز مجدد ناراحتی پوستی کاملا آن را کنار گذاشت.

فروشگاه اینترنتی دوتایی امیدوار است بتواند علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت با تضمین بهترین قیمت بتواند، با ارائه مطالب و محتوای مفید آموزشی خدمتی ارزنده به مشتریان و کاربران خود تقدیم کند.

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام انواع کرم  ها , صابون ها , لوسیون ها و ... را با بهترین قیمت بازار بصورت عمده و تک