1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

خانم ها آرایش یک ماسک نیستند، این نوعی از هنر است و مهمتر از همه، این نوعی بیان است. آرایش صورت می تواند یک سرگرم کننده ویژه باشد تا چیزهای مختلف را امتحان کنید، زیرا شما تمام آزادی های خلاقانه ذهن را برای آزمایش بهترین چیزهایی که دوست دارید خواهد بود آیا شما نیز احساس می کنید که آرایش پسوند شخصیت شماست؟ البته، هر یک از ما سبک و ترجیحات بسیار خاص خود را داریم اما اصول گره زدن آرایش خود را - به هر نوع که دوست دارید - ساده و پیچیده است. هنر استفاده از آرایش وجود دارد، و کوچکترین چیزها می توانند تفاوت زیادی را به نحوه نتیجه نهایی خود بدست آورند. ما تحقیقات خوبی انجام داده ایم تا زندگی شما را ساده تر کند و مراحل مربوط به استفاده از آرایش را کاملا متوقف کنیم. بیایید با روال پیش آرایش برای پوست سالم شروع کنیم.

کرم-پودر

چگونه پوست خود را قبل از آرایش آماده کنید کلید پوست درخشان و طبیعی بی نظیر با آماده سازی زیر آرایش برای پوست شما آغاز می شود. من نمی توانم به اندازه کافی بر اینکه چگونه آمادگی مهم است تأیید کنم - به این دلیل که کار شما را ساده تر می کند و شما مجبور نیستید زیاد کار کنید تا مشکلات خود را حل کنید.

 

 

مرحله 1 : پاک کردن صورت شما

ابتدا صورت خود را با آپ و صابون بشویید (صابون ها می توانند در شفاف سازی و سلامت پوست بسیار موثر باشند)همچنین می توانید پوست خود را با یک پاک کننده رطوبتی بوسیله یک پد استفاده کنید.سپس صورت خود را کاملا خشک کنید.

 
 مرحله 2 : زدن کرم مرطوب کننده

مرطوب کننده بخش مهمی از رژیم مراقبت از پوست شماست. شما باید پوست خود را به خوبی آب بندی کنید تا آرایش خود را به جلوه دهد. یک مرطوب کننده را انتخاب کنید که برای نوع پوست شما مناسب است می باشد .با این کار  پوست زیر آرایش خود را سالم نگه می دارد و همچنین به ایجاد یک نتیجه صاف و نه یک پوست با سایه های نامنظم . شما همچنین می توانید چند قطره آب گل رز را به کرم یا مرطوب کننده خود اضافه کنید تا هیدراتاسیون موجود روی پوست شما اضافه شود.همچنین کرم های مرطوبت کننده رنگی نیز موجود می باشد که می توانید متناسب با رنگ پوستتان انتخاب کنید.دقت داشته باشید که در هنگام کشیدن کرم روی صورت دستتان را  بصورت دایره ای روی صورتتان بکشیید .

برای دیدن انواع کرم مرطوب کننده به قسمت مراقبت پوست مراجعه بفرمایید.

 

مرحله 3 : زدن کرم ضد آفتاب دارای دارای spf

اگر این مرحله را دنبال کنید،در آینده جوان تر از سن واقعی خود خواهید ماند  استفاده از کرم ضد آفتاب در طول سال بسیار مهم است اگر شما می خواهید مانع از پیری زودرس پوست، پرفیگاس رنگی و دیگر اتفاقات وحشتناک که می تواند به دلیل اشعه های مضر UVA آفتاب رخ می دهد شوید. بنابراین خود را به نفع خودتان است که از  SPF برای محافظت پوست بطور دائم استفاده کنیم. و این مراحل ابتدایی قبل از آرایش صورت ، می تواند بهبود چشمگیری در پوست شما داشته باشد. بنابراین اکنون که شما یک تصویر واضح از نحوه آماده سازی پوست خود را قبل از آرایش دارید، بگذارید به بخش کاربردی واقعی حرکت کنیم.

 کار زیر سازی آرایش که از اساسی ترین قسمت های یک آرایش خوب است به پایان رسید.حالا نوبت به یک آرایش با کیفیت است اما این نکته را در نظر داشته باشید که کار آرایش یک کار حداقل 5 الی 10 دقیقه ایست اگر کمتر از این برایش وقت بگذارید هیچگاه یک آرایش حرفه ای نخواهید داشت.

 

 

حالت-صورت-برای-کرم-پودر

 

لوازم مورد نیاز جهت آرایش صورت:

1-کرم پرایمر Primer

2-کرم پودر

3-کانسیلر

برای شروع آرایش می بایست پوست خود را بشناسید تا با استفاده از لوازم آرایش مناسب آرایش با کیفیت تری داشته باشید.

قدم اول:

فرقی نمی‌کند که اهل آرایش غلیظ باشید یا ترجیح دهید فقط از یک کرم مرطوب‌کننده استفاده کنید، وقتی می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید یا پایه صاف و یکدستی برای زیرسازی آرایش خود ایجاد کنید، پرایمر یک نعمت بزرگ برای این کار است.

اما بسیاری از افراد، این مرحله آرایش را نادیده می‌گیرند زیرا معتقدند به آن نیازی ندارند، از چگونگی مصرف آن بی‌اطلاعند یا تصور می‌کنند ارزشش را ندارد که برای آن هزینه کنند. با این حال، استفاده از پرایمر زیر آرایش، ماندگاری آن را افزایش می‌دهد.اولین و مهمترین مرحله این است که ابتدا یک پرایمر استفاده کنید. انجام این کار پوشش را افزایش می دهد، بافت خود را نرم تر می کند، منافذ را کاهش می دهد و طول عمر آرایش خود را افزایش می دهد.

 
 
گام دوم زدن کرم پودر 
انتخاب یک کرم پودر مناسب با رنگ پوستتان می تواند زیبایی آرایش شما را چند برابر کند.تقریبا همه خانم ها رنگ کرم پودری را که به پوستشان هم خوانی دارد را می داند.
1-مقداری از کرم پودر را روی پوست دست خود قرار دهید و سپس با استفاده یک برس نرم آرایشی و یا یک پد مرطوب کرم پودر را روی پوست خود پخش کنید.
2-اطمینان حاصل کنید که دور گردن و دور چشمانتان را کرم پودر کاملا پوشش دهد.
3-برای پوشش بهتر از یک برش آرایشی بصورت سخت گیرانه گوشه های چشم و گوشه بینی را بخوبی پوشش دهید.
 
کرم-پودر-زدن-صورت
 
گام سوم زدن کانسیلر
در ابتدا نکته ای در خصوص تفاوت کرم پودر و کانسیلر را برایتان شرح می دهیم :
کرم پودر روی کل صورت اعمال می شود تا رنگ پوست یکدست و یکسان گردد، اگر فقط می خواهید پوستی یک رنگ داشته باشید کرم پودر به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد اما برای پنهان کردن لکه های ریزتر، کرم پودر به کارتان نمی آید. در این صورت کانسیلر مورد استفاده قرار میگیرد. کانسیلر وظیفه تصحیح کننده دارد و روی کل صورت زده نمی شود. فقط جایی که لکه یا جای جوش وجود دارد را کانسیلر می زنند تا ایرادات کوچک پوست برطرف شود.برای استفاده از کانسیلر ها می باست دقت داشته باشید که با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد.پس با استفاده از یک مقداری کانسیلر  مناسب و یک برس آرایشی لک ها و جوش های صورت را بپوشانید.
 
انواع کرم پودر , پنکک , پرایمر , کرم پودر های کانسیلر دار , مرطوب کننده و ... را با بالاترین تنوع محصولی
 
 سایت فروشگاهی دوتایی دات کام پیشرو در فروش تکی و عمده لوازم آرایشی و بهداشتی با تنوع کیفیتی و بهترین قیمت های بازار کشور