1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (6 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

انواع شورت زنانه

پوشاک و شکل ظاهری آن همیشه برای خانم ها مهم بوده و در انتخاب آن نیز سخت گیری می کنند .اما یکی از مهم ترین نوع پوشاک خانم ها لباس زیر می باشد بدلیل این امر که پوشیدن لباس زیر برای خانم ها هم جنبه بهداشتی و پیشگیری از بیماری داشته و هم جنبه زیبایی و آراسته سازی بدن , از این جهت می بایست در انتخاب انواع آن دقت داشته باشند.در این مطلب می خواهیم کمی در مورد انواع شورت زنانه که یکی از قسمت های لباس زیر است مطالبی را خدمتتان ارائه دهیم.

خانم ها می بایست در انتخاب شورت به چند نکته توجه داشته باشند:

1-آیا از شورت بعنوان لباس زیر برای استفاده روز مره می باشد

2-آیا از شورت بعنوان یک لباس زیر تحریک کننده (کاستوم) برای مجلس های خصوصی باشد.

شورت زنانه

 

 

 

 استفاده از  شورت زنانه بعنوان لباس زیر روز مره بانوان

خانم ها بدلیل داشتن ترشحات واژنی می بایست در انتخاب شورت زنانه برای استفاده روز مره بسیار دقت داشته باشند . متاسفانه در بیشتر مواقع بدلیل براق بودن و یا احساس لطافت که در شورت های گیاهی که همان الیاف پلاستیکی است گمان عمومی بر این است که این شورت ها مناسب استفاده می باشد در صورتی که این مدل شورت ها بدلیل اینکه هوا را از خود بخوبی عبور نمی دهند محیط بسیار مناسبی برای رشد قارچ ها و باکتری های مضر می باشد و همچنین الیاف مصنوعی و پلاستیکی در مجاورت با عرق بدن و همچنین همین ترشحاتی که در مطالب گفته شد ایجاد بوی نامطبوعی می کند.بهترین شورت ها برای استفاده روز مره خانم ها شورت زنانه نخ پنبه ای می باشد زیرا الیاف نخ و پنبه بخوبی محیطی را برای انتقال جریان هوا ایجاد می کنند و از ایجاد قارچ ها و باکتری های مضر که هم باعث عفنونت و هم بوی نامطبوع جلوگیری می کند .شورت های نخ پنبه ای عموما قیمتی بالاتر از شورت های گیاهی و الیاف مصنوعی دارند . اما استفاده مداوم از این مدل شورت در حفظ سلامت بانوان بسیار ماثر می باشد.در سایت فروش گاهی دوتایی دات کام می توانید انواع شورت های نخ پنبه ای با بهترین قیمت های بازار  بصورت تکی و عمده خرید نمایید.

photo 2017-01-14 17-18-29 - Copy

استفاده از شورت بعنوان لباس زیر تحریک کننده (کاستوم)

برخی اوقات استفاده از لباس زیر فقط جنبه بهداشتی ندارد و قصد استفاده از آن برای زیبا تر شدن و جلودار بودن در حریم های خصوصی می باشد در  این مواقع انواع شورت های فانتزی با جنس ها و طرح های مختلف وجود دارد که علاوه بر زیبا سازی ظاهر به تحریکات جنسی نیز کمک بسیاری می کند. از جمله این شورت های زنانه , می توان به شورت های لامبادا , شورت توری گیپور , شورت های جلو باز توری (گیپوری) , شورت های پشت باز که به نام های لباس زیر کاستوم معروف هستند می باشد.این مدل شورت ها را نمی توان جهت روز مره استفاده نمود اما در موارد مصرف بجا می تواند بسیار  مفید باشد و ظاهری بسیار زیبا تر و جذاب تر را برای شما به ارمغان بیاورد. در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام می توانید انواع شورت فانتزی  را مشاهده و در صورت تمایل بصورت تکی و عمده خرید نمایید.

 شورت لامبادا زنانه