1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

انواع نیم تنه زنانه


در این مقاله انواع مختلف سوتین معرفی می شود تا براساس انواع فرم بدن خود و مورد استفاده، بهترین سوتین را انتخاب کنید و نتیجه مورد نظر را داشته باشید.


1.سوتین نیم فنجانی

این سوتین نوعی از نیمه باز است که در آن سوتین در پایین بوده برای نگهداری سینه در حالتی که لباس های دکلته و حالتی که می خواهید سینه بطور کامل پوشش داده نشود استفاده می شود.


2. سوتین نواری

این نوع سوتین که به اسم سوتین زنجیری هم شناخته می شود و بیشتر برای مواردی مصرف دارد که افراد می خواهند سینه آنها در لباس به چشم نیاید و آنرا به نوعی مهار کند.

 نیم تنه اسپرت

3.سوتین فنجانی

این محصول برای ثابت نگه داشتن فرم و حالت سینه ها بکار می رود و خود شامل انواع گوناگونی می شود

 

4.سوتین تبدیلی

سوتین قابل تبدیل و یا چند مدل شکل داد و برای این منظور از بند هایی تشکیل شده است که برای لباس هایی که حالت حریر و یا گیپور هستند طرح های جذابی ارائه می دهد.

 

5. سوتین پایین بند

این سوتین نیز از دسته محصول قبلی است ولی با ااین تفاوت که بند و قلاب آن در پایین بسته شده و در لباس های پشت باز می توان بدون دیده شدن استفاده کرد.

نیم تنه زنانه

6. سوتین نیمه فنجانی

این نوع سوتین بصورت مثلثی مایل بر روی سینه قرار گرفته به نحوی نوک پستان را پوشانده ولی بطور کامل سینه را نمی پوشاند و در بین سینه ها دارای فاصله است.

 

7. سوتین کلاسیک

سوتین فنجانی بطور کامل سینه ها را می پوشاند و محبوبترین نوع سوتین برای زنان و دخترانی است که دارای سینه های سایز بزرگ هستند و کسانی که می خواهند فرم سینه خود را حفظ کنند.

نیم تنه اسپرت زنانه

8. Mastectomy سوتین

این محصول نیز مانند سوتین فنجانی کامل است ولی در داخل آن مانند جیب است و برای کسانی که سینه های خود را پروتز کرده اند و یا براثر بیماری مجبور به برداشتن آن کرده اند مفید و مصرف دارد.

 

9. سوتین شیر دهی

این سوتین به هر دو نام نامیده می شود یعنی سوتین بعد زایمان و سوتین پرستاری، علت آن هم این است که هم بتوانند فرم سینه ها را حفظ نمایند و هر دو قابلیت این را دارند که در مواقعی که نیاز است بتوان قسمت جلویی آن را باز کرد و بدون درآوردن کامل سوتین از آن استفاده کرد.

نیم تنه اسپرت زنانه

10. سوتین کوچک کننده

این نوع سوتین مناسب بانوانی با سینه سایز متوسط تا بزرگ است که ترجیح می دهند سینه های شان کوچکتر ظاهر شود و براساس اندازه سینه و سوتین می توانند بین 1 تا 2 اینچ آنها را کوچکتر نشان دهند.

 

11.سوتین پد دار

این نوع سوتین دارای یک پد و یا لایه در قسمت زیرینش است تا سینه ها را بالاتر برده و آنها را بزرگتر نشان دهد و یا بر روی قسمت جلویی باشد و نوک پستان را محو نماید.

 

12.سوتین بالابرنده

این نوع سوتین با بالابردن سینه ها باعث نزدیک شدن آنها نیز شده که در نتیجه خط و شکاف سینه بیشتر و بلندتر نمایش داده می شود و برای مکان هایی که لباس های جلوباز پوشیده می شود بسیار کاربرد دارد.

 سوتین-زنانه

13. سوتین ورزشی یا T-back

سوتین ورزشی برای موارد پر تحرک بسیار مناسب است زیرا از نظر پزشکی از سلامت افراد حفاظت می کنند زیرا علاوه بر ثابت نگه داشتن سینه ها، با فرم خاص بندها حرکت شانه ها را آزاد می کند و از پشت بر روی کمر فشار وارد نمی کند.

 

14.سوتین طاقچه ای یا صدفی

این محصول به عنوان سوتین بدون فنجان و یا ربع فنجانی هم شناخته می شود که بیشتر حالت فانتزی دارد و زمانی که می خواهید یه نگهدارنده بسیار آزاد و بدون احساس فشار داشته باشید می تواند مفید باشد.

15.سوتین چسبی

معمول ترین نوع سوتین چسبی از جنس سسیلیکون است ولی انواع مختلفی نیز وجود دارد که با فوم ساخته شده اند و با توجه بر فرم خاص خود برای دو منظور خاص که مورد اول برای پوشاندن نوک سینه و کنترل آن در لباس (بویژه در لباس های مهمانی ) مورد دوم برای بزرگتر نشان دادن سینه در لباس های مختلف مورد استفاده است.