1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

برس آرایش و گریم چرا استفاده کنیم؟ 

و یا بگوییم استفاده از برس آرایشی چه مزیتی دارد؟
عموما در بین بیشتر افراد مرسوم است که برای استفاده کردن از مواد آرایشی بهداشتی اعم از مواد پاک کننده، مواد آرایشی ، مواد تقویت کننده پوست و انواع مواد گریم و ... از انگشت و کف دست استفاده می کنند.
 
bores-arayesh-mac
 
ولی نکته یی که بسیاری از افراد از آن بی اطلاع هستند این است که هنگامی که مواد فوق بر روی پوست به هر شکل و با هر نوع مدل حرکتی پخش می شوند، بدلیل فشاری که توسط دست به پوست آورده می شود، منافذ پوست باز شده که باعث می شود بطور ناخواسته و ناخودآگاه در دراز مدت تاثیرات منفی بر روی پوست گذاشته شود و با توجه شرایط اقلیمی ایران که در منطقه نیمه خشک قرار گرفته و میزان رطوبت نسبت پایینی در هوا وجود دارد باران به مقادیر کم در طول سال باریده می شود و از سوی دیگر وجود درصد بالای آلاینده‌های صنعتی و سوخت های فسیلی که در مقیاس بالا مصرف میگردد و به مدت نسبتا طولانی در همان منطقه باقی می ماند، به پوست نفوذ راحتری کرده و اکثر افراد پس از مصرف هرگونه مواد آرایشی بهداشتی در پوست خود احساس سنگینی کرده و با استفاده بیشتر از مواد پاک کننده به پوست خود آسیب بیشتری می رسانند.
مزیت برس های آرایشی یا به قول بعضی فرچه های آرایشی این است که اولا بدلیل نو بافت خاص خود کمترین فشار به غشای بیرونی پوست آورده شده و از سوی دیگر بدلیل یک دست بودن سطح برس باعث پخش بهتر و پوشانندگی بهتر مواد مورد استفاده بر روی پوست میگردد که جذب بهتر در پی خواهد داشت.
بویژه محصولات M.A.C با داشتن انواع مختلف شکل، اندازه و نوع برس ها آرایشی ، بهترین هماهنگی و تناسب را با هر قسمت از پوست و اعضای صورت و انواع مختلف آرایش و گریم فراهم کرده است.