1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره

پنج دلیل استفاده از ماسک صورت و زیبای پوست

ماسک-صورت-ارگانیک

ماسک های صورت یکی از محصولات مراقبت از پوست محصوب می شوند. استفاده از ماسک های صورت راحت، سرگرم کننده برای استفاده و عالی در ارائه نتایج روی پوست می باشد. چیز مورد علاقه من در مورد استفاده از یک ماسک صورت خوب احساس شفافیت و جم جور شدن پوست پس از یک بار مصرف است.

آیا همه باید یک ماسک صورت استفاده کنند؟

حتما . ماسک های صورت مناسب برای مراقبت از پوست هستند . ماسک صورت خوب می تواند به هیدراته کردن پوست کمک کند، روغن های اضافی را حذف کرده و به بهبود ظاهر منافذ پوست صورت کمک کند. آنها همچنین یک راه عالی برای کمک به حذف ناخالصی ها هستند. یکی دیگر از مزایای استفاده از ماسک صورت احساس داشتن پوست زیبا و شفاف و داشتن سلامت پوست بصورت مشهود می باشد.

هر رژیم مراقبت از پوست سالم که داشته باشید شامل استفاده روزانه و استفاده  هفتگی از ماسک های صورت می باشد. شما می توانید یک ماسک صورت یکبار در هفته استفاده کنید، یا می توانید آن را بیشتر استفاده کنید که بسته به نوع پوست شما و نگرانی های مراقبت از پوست شما می باشد. هر دو جنسیت , مردان و زنان می توانند از یک ماسک  صورت به طور قابل توجهی سود ببرند.

ماسک-صورت-زنانه

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره

سرم مو چیست؟مزایا و نکات استفاده از سرم مو ؟

موهای-درخشان

سرم مو چیست و نقش آن در مراقبت مو ؟

سرم مو یک محصول مراقبت از مو است که در شکل مایع قرار می گیرد و در قوام ضعیف تر است. سرم مو با یک دسته از مواد شیمیایی، از جمله سیلیکون، سرامید و اسیدهای آمینه تشکیل شده است. سیلیکون می تواند به عنوان ماده جادویی در این سرم های علامت گذاری شده باشد، زیرا این ماده اولیه است که باعث می شود موهای صاف، سرخ مایل به قرمز آزاد و همچنین درخشندگی را به آنها می افزاید.

هنگامی که سرم مو روی موها قرار می گیرد، تمایل دارد هر فولیکول مو را پوشش دهد و همچنین ترک های فولیکول را پر می کند و موها را صاف و نرم می کند. به غیر از اضافه کردن درخشش قابل توجه به مو، سرم مو نیز به عنوان یک لایه محافظ روی موها کار می کند. این موها را از گرما، اشعه UV مضر و همچنین خاک و آلاینده ها محیطی محافظت می کند.

سرم مو یک محصول برای مراقبت از موهای ایده آل برای افرادی که بخش زیادی از روز خود را در خارج از منزل می گذرانند را تشکیل می دهد. با استفاده از سرم موی مناسب که مناسب موهای شما است، می توانید زمان کلی مراقبت از مو را به طور چشمگیری کاهش دهید و می تواند به عنوان یک راه حل خوب برای مشکلات بسیاری از موها کار کند. 

سرم-مو

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره

خانم ها از چه جنس و مدل لباس زیر استفاده کنند؟

لباس-زیر-زنانه

 

لباس زیر ی که می پوشید، بخشی از راحتی روز را فراهم می کند پس لازم است که هنگام خرید به این مسئله توجه کنید که چه چیزی را انتخاب می کنید. این موضوع درباره زنان بسیار حساس تر نیز هست زیرا متغیرهای فراوانی در سلامت آنها تاثیر گذار است.

شماره یک : لباس زیر بسیار تنگ نه تنها پوشیدن لباس زیر تنگ جلوه نامناسبی در پوشش ایجاد می کند، بلکه می تواند باعث افزایش شانس بروز بیماری های پوستی و ناحیه واژن، بویژه در دوران پس از یائسگی می شود. زنانی که دوران یائسگی را پشت سر می گذارند، واژن آنها رو به پیری گذاشته و پوشیدن لباس زیر تنگ که خط اثر آن بر روی پوست بماند، باعث التهاب بیشتر می شود، ولی در صورتی که دچار التهاب و خارش نشود، این مسئه برای شما چندان حاد نیست.

شماره دو : شکل دهی اگر لباس زیر تنگ را برای شکل و فرم دهی استفاده می کنید مانند انواع خاص سوتین و گن و ... در خطر ریسک بیماری قرار دارید. مشکل دیگری که بوجود می آید مانند گرفتگی های عصبی و کاهش گردش خون در آن نواحی خاص از بدن که منجر به بیحسی و ایجاد خارش و سوزش خواهد شد. در کنار این مشکلات، پوشیدن این اقلام باعث می شود که درآوردن آنها سخت تر شده و ناخواگاه افراد تمایل دارند دفعات کمتری به سرویس بهداشتی مراجعه کنند و به ناگاه بروز بیماری های عفونی را بوجود آورد.

شماره سه : الیاف مصنوعی و ابریشمی بیشتر لباس زیر های غیر استاندارد و غیر نخی، برای تنفس پوست ضعیف هستند که در ناحیه واژن باعث تجمع باکتری و بیماری خواهد شد. اگر می خواهید شرایط ایده آل تجربه کنید، تنها از لباس زیرهای از جنس پنبه و نخی استفاده می کنید تا از بروز بیماری های قارچی پیشگیری نمایید.

شماره چهارمشورت لامبادا اگر بدن شما پتانسیل بالایی برای تجمع قارچ و باکتری دارد، شورت لامبادا این وضعیت را بدتر می کند. شورت لامبادا به عنوان یک مسیر و ابزار برای انتقال باکتری از ناحیه مقعد به واژن، بویژه زمانی که افراد در حال حرکت هستند، تاثیر بیشتری دارد. این مطلب به این معنی نیست که هرگز نباید از این نوع شورت استفاده کرد ولی به محض مشاهده علایم آن، از پوشش مجدد آن جلوگیری کنید.

شماره پنجم : زیر پوش شب همانگونه که برای تولد لباس مناسب انتخاب می کنیم، برای زمانهای متفاوت نیز باید لباس زیر مناسب انتخاب کنیم. در هنگام خواب بدلیل اینکه ساعات زیادی در حال خواب هستیم که اگر تنفس پوستی مناسبی نداشته باشیم، باعث بروز ناراحتی خواهد شد. برخی از پزشکان معنقدند حتی نپوشیدن لباس زیر در هنگام شب بویژه برای زنانی که در دوران قاعده گی هستند، توصیه می شود.

شماره ششم : لباس زیر مورد استفاده در طول روز اگر لباس زیر با تنفس خوب مناسب است، ایا نپوشیدن لباس زیر بهتر نیست؟ پاسخ نه است زیرا پوشیدن لباس زیر یک مجموعه مشکلات دیگر بوجود می آورد چون لباس از نظر بهداشتی به اندازه لباس زیر دارای موازین بهداشتی و ضد حساسیت نیستند وبه فرض وقتی زنان شلوار جین می پوشند بدلیل ترشحاتی که در ناحیه واژن بوجود می آید، هنگام تماس و سایش با قسمت درونی شلوار، استعداد بروز بیماربیشتری می شود. از طرف دیگر این ترشحات واژنی وقتی شورت وجود نداشته باشد یا جذب نشده و مشکلات خاص خود را در پی دارد و یا جذب لباس اصلی شده و ایجاد لک بر روی لباس می کند. در ظاهر نپوشیدن لباس زیر بهتر است ولی تا زمانی که به جزییات آن توجه نشود.

شماره هفتم : لباس زیر عرق کرده زنان و مردانی که در طول روز بدنشان تعرق زیادی دارد، لازم است تا بطور منظم دو مرتبه در روز لباس زیر خود را تعویض نمایند مانند بعد از باشگاه، فعالیت های بیرون از منزل، فعالیت سنیگن بدنی و... محیط گرم و مرطوب بهترین شرایط برای تشکیل و رشد باکتری و قارچ است. برخی از پزشکان معتقدند زنان نباید از شورت کتان ، شورت کشی استفاده نمایند زیرا که این حالت باعث بوجود آمدن تعرق فراوان تر در مدت استفاده می شود. در مورد زنان هنگامی که نمی توانند شورت خود را عوض کنند می توانند حداقل در طول روز از پد های روزانه استفاده کنند و به راحتی آنها را تعویض نمایند.

شماره هشتم : مواد شوینده ضد آلرژی بوجود آمدن خارش و قرمزی در ناحیه بدن بدون هیچ سابقه دیده شده است؟ حتی اگر احساس می کنید که پوست شما حساس نیست ولی ناحیه واژنی شما نظر دیگری دارد. گاها ممکن است هنگامی که لباس های شما در خشکشویی است به دلیل همراه بودن با دیگر لباس ها بروز حساسیت نماید. مواد شوینده که از مواد معطر در آن استفاده شده است باعث ایجاد الرژِی در ناحیه واژن خواهد شد، پس بهتر است در خرید شوینده بیش از آنکه به نوع عطر دقت شود، به آلرژی زا نبودن آن دقت و توجه شود. خبر خوب زنانی که در دوران یائسگی به سر می برند، PH ترشحات آنها تغییر می کند و تمایل کمتر و بستر نامساعدتری برای ماندگاری و رشد باکتری و قارچ بوجود می آید.

منبع درج مقاله 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره

انواع شورت زنانه

پوشاک و شکل ظاهری آن همیشه برای خانم ها مهم بوده اما یکی از مهم ترین پوشاک خانم ها لباس زیر می باشد .دلیل این امر این است پوشیدن لباس زیر برای خانم ها هم جنبه بهداشتی داشته و هم جنبه زیبایی , از این جهت می بایست در انتخاب انواع آن دقت داشته باشند.در این مطلب می خواهیم کمی در مورد انواع شورت زنانه که یکی از لباس زیر های مهم برای خانم ها هست صحبت کنیم.

خانم ها می بایست در انتخاب شورت به چند نکته توجه داشته باشند:

1-آیا از شورت بعنوان لباس زیر برای استفاده روز مره می باشد

2-آیا از شورت بعنوان یک لباس زیر تحریک کننده (کاستوم) برای مجلس های خصوصی باشد.

شورت زنانه

 استفاده از شورت بعنوان لباس زیر روز مره

خانم ها بدلیل داشتن ترشحات واژنی می بایست در انتخاب شورت برای استفاده روز مره بسیار دقت داشته باشند . متاسفانه در بیشتر مواقع بدلیل براق بودن و یا احساس لطافت که در شورت های گیاهی که همان الیاف پلاستیکی است گمان عمومی بر این است که این شورت ها مناسب می باشد در صورتی که این مدل شورت ها بدلیل اینکه هوا را از خود بخوبی عبور نمی دهند محیط بسیار مناسبی برای رشد قارچ ها و باکتری های مضر می باشد و همچنین الیاف مصنوعی و پلاستیکی در مجاورت با عرق بدن و همچنین همین ترشحاتی که در مطالب گفته شد ایجاد بوی نامطبوعی می کند.بهترین شورت ها برای استفاده روز مره خانم ها شورت های نخ پنبه ای می باشد زیرا الیاف نخ و پنبه بخوبی محیطی را برای انتقال جریان هوا ایجاد می کنند و از ایجاد قارچ ها و باکتری های مضر که هم باعث عفنونت و هم بوی نامطبوع جلوگیری می کند .شورت های نخ پنبه ای عموما قیمتی بالاتر از شورت های گیاهی و الیاف مصنوعی دارند . اما استفاده مداوم از این مدل شورت در حفظ سلامت بانوان بسیار ماثر می باشد.در سایت فروش گاهی دوتایی دات کام می توانید انواع شورت های نخ پنبه ای با بهترین قیمت های بازار  بصورت تکی و عمده خرید نمایید.

photo 2017-01-14 17-18-29 - Copy

استفاده از شورت بعنوان لباس زیر تحریک کننده (کاستوم)

برخی اوقات استفاده از لباس زیر فقط جنبه بهداشتی ندارد و قصد استفاده از آن برای زیبا تر شدن و جلودار بودن در حریم های خصوصی می باشد در  این مواقع انواع شورت های فانتزی با جنس ها و طرح های مختلف وجود دارد که علاوه بر زیبا سازی ظاهر به تحریکات جنسی نیز کمک بسیاری می کند. از جمله این شورت ها می توان به شورت های لامبادا , شورت توری گیپور , شورت های جلو باز توری (گیپوری) , شورت های پشت باز که به نام های لباس زیر کاستوم معروف هستند می باشد.این مدل شورت ها را نمی توان جهت روز مره استفاده نمود اما در موارد مصرف بجا می تواند بسیار  مفید باشد و ظاهری بسیار زیبا تر و جذاب تر را برای شما به ارمغان بیاورد. در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام می توانید انواع شورت فانتزی  را مشاهده و در صورت تمایل بصورت تکی و عمده خرید نمایید.

 شورت لامبادا زنانه

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره

انواع نیم تنه زنانه


در این مقاله انواع مختلف سوتین معرفی می شود تا براساس انواع فرم بدن خود و مورد استفاده، بهترین سوتین را انتخاب کنید و نتیجه مورد نظر را داشته باشید.


1.سوتین نیم فنجانی

این سوتین نوعی از نیمه باز است که در آن سوتین در پایین بوده برای نگهداری سینه در حالتی که لباس های دکلته و حالتی که می خواهید سینه بطور کامل پوشش داده نشود استفاده می شود.


2. سوتین نواری

این نوع سوتین که به اسم سوتین زنجیری هم شناخته می شود و بیشتر برای مواردی مصرف دارد که افراد می خواهند سینه آنها در لباس به چشم نیاید و آنرا به نوعی مهار کند.

 نیم تنه اسپرت

3.سوتین فنجانی

این محصول برای ثابت نگه داشتن فرم و حالت سینه ها بکار می رود و خود شامل انواع گوناگونی می شود

 

4.سوتین تبدیلی

سوتین قابل تبدیل و یا چند مدل شکل داد و برای این منظور از بند هایی تشکیل شده است که برای لباس هایی که حالت حریر و یا گیپور هستند طرح های جذابی ارائه می دهد.

 

5. سوتین پایین بند

این سوتین نیز از دسته محصول قبلی است ولی با ااین تفاوت که بند و قلاب آن در پایین بسته شده و در لباس های پشت باز می توان بدون دیده شدن استفاده کرد.

نیم تنه زنانه

6. سوتین نیمه فنجانی

این نوع سوتین بصورت مثلثی مایل بر روی سینه قرار گرفته به نحوی نوک پستان را پوشانده ولی بطور کامل سینه را نمی پوشاند و در بین سینه ها دارای فاصله است.

 

7. سوتین کلاسیک

سوتین فنجانی بطور کامل سینه ها را می پوشاند و محبوبترین نوع سوتین برای زنان و دخترانی است که دارای سینه های سایز بزرگ هستند و کسانی که می خواهند فرم سینه خود را حفظ کنند.

نیم تنه اسپرت زنانه

8. Mastectomy سوتین

این محصول نیز مانند سوتین فنجانی کامل است ولی در داخل آن مانند جیب است و برای کسانی که سینه های خود را پروتز کرده اند و یا براثر بیماری مجبور به برداشتن آن کرده اند مفید و مصرف دارد.

 

9. سوتین شیر دهی

این سوتین به هر دو نام نامیده می شود یعنی سوتین بعد زایمان و سوتین پرستاری، علت آن هم این است که هم بتوانند فرم سینه ها را حفظ نمایند و هر دو قابلیت این را دارند که در مواقعی که نیاز است بتوان قسمت جلویی آن را باز کرد و بدون درآوردن کامل سوتین از آن استفاده کرد.

نیم تنه اسپرت زنانه

10. سوتین کوچک کننده

این نوع سوتین مناسب بانوانی با سینه سایز متوسط تا بزرگ است که ترجیح می دهند سینه های شان کوچکتر ظاهر شود و براساس اندازه سینه و سوتین می توانند بین 1 تا 2 اینچ آنها را کوچکتر نشان دهند.

 

11.سوتین پد دار

این نوع سوتین دارای یک پد و یا لایه در قسمت زیرینش است تا سینه ها را بالاتر برده و آنها را بزرگتر نشان دهد و یا بر روی قسمت جلویی باشد و نوک پستان را محو نماید.

 

12.سوتین بالابرنده

این نوع سوتین با بالابردن سینه ها باعث نزدیک شدن آنها نیز شده که در نتیجه خط و شکاف سینه بیشتر و بلندتر نمایش داده می شود و برای مکان هایی که لباس های جلوباز پوشیده می شود بسیار کاربرد دارد.

 سوتین-زنانه

13. سوتین ورزشی یا T-back

سوتین ورزشی برای موارد پر تحرک بسیار مناسب است زیرا از نظر پزشکی از سلامت افراد حفاظت می کنند زیرا علاوه بر ثابت نگه داشتن سینه ها، با فرم خاص بندها حرکت شانه ها را آزاد می کند و از پشت بر روی کمر فشار وارد نمی کند.

 

14.سوتین طاقچه ای یا صدفی

این محصول به عنوان سوتین بدون فنجان و یا ربع فنجانی هم شناخته می شود که بیشتر حالت فانتزی دارد و زمانی که می خواهید یه نگهدارنده بسیار آزاد و بدون احساس فشار داشته باشید می تواند مفید باشد.

15.سوتین چسبی

معمول ترین نوع سوتین چسبی از جنس سسیلیکون است ولی انواع مختلفی نیز وجود دارد که با فوم ساخته شده اند و با توجه بر فرم خاص خود برای دو منظور خاص که مورد اول برای پوشاندن نوک سینه و کنترل آن در لباس (بویژه در لباس های مهمانی ) مورد دوم برای بزرگتر نشان دادن سینه در لباس های مختلف مورد استفاده است.

صفحه 1 از 13