1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

دلایل بالا بودن پتانسیل تجارت خرید و فروش عمده شال و روسری در شیراز چیست؟

photo 2017-10-28 15-11-43

شرایط اقتصادی هر منطقه دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی است،از جمله می توان به وضعیت آب و هوایی برای محصولات کشاورزی، وجود مواد اولیه برای کارخانجات، وجود زنجیره تولیدات پایین دستی برای محصولات تولیدی بصورت زنجیره یی و موقعیت ژئوپولوتیکی برای مناطق تجاری ذکر کرد. شیراز به عنوان یک شاخص در این امر برای صادرات و واردات محصولات متفاوت و بویژه یکی از قطب های تک و عمده فروشی محصولات تولیدات کشورهای دیگر در ایران مطرح بوده و هست.

با توجه به شرایط جغرافیایی که شیراز در آن وجود دارد، به جرات می توان گفت که شیراز بهترین پتانسیل تجاری را دارد که می تواند نقطه ثقل برای تجارت ایران و حتی منطقه باشد.

 

 

این منطقه اقتصادی می تواند پلی میان جنوب و شمال کشور باشد، در عمل هم ثابت شده است که افراد فراوانی تمایل به داشتن روابط تجاری با تجار این منطقه هستند. یکی از دلایل مهم در این خصوص را می توان کاهش هزینه های حمل و نقل دانست زیرا هم به بنادر جنوبی دسترسی دارد، هم به سیستم ریلی و هم به ناوگان هوایی و جاده های شاهراه جنوب به شمال که حتی گزینه های انتخاب را بالا میبرد و هر شخص می تواند با زمان رسیدن محصول و هزینه حمل و نقل انتخاب کند.

photo 2017-10-28 15-10-01

با اطمینان می توان اعلام کرد که هر محصول اعم از شال و روسری، آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، وسایل الکترونیکی و... در مورد تک فروشی بین 10-15 درصد درانواع محصولات الکترونیکی و تا 35-45 درصد در محصولات شال و روسری و یا حتی آرایشی بهداشتی کمتر از دیگر نقاط کشور است  که می تواند بسیار برای انواع مشتریان مفید فایده واقع شود، زیرا که با مبلغی که باید صرف خرید یک یا دو محصول کند، می تواند با همان مبلغ تعداد بیشتری محصول تهیه  کند و یا مبلغ مازاد را پس انداز کند که با نظر به شرایط خاص اقتصاد امروز می تواند برای هر خانوار مفید فایده باشد و به اقتصاد خانوار کمک شایان توجهی کند.

از سوی دیگر تجارت با این منطقه ویژه اقتصادی برای تجار مناطق شمالی هم می تواند بسیار جذاب باشد زیرا با تمهیداتی که پلیس نظارت بر فضای مجازی بر فروشگاه های اینترنتی آنلاین وجود دارد می توان با اطمینان بالا خرید انجام داد و بدون صرف زمان فراوان برای سفر رفتن به شهرهای مختلف و صرف هزینه های مالی برای خرید و ... تنها با پرداخت هزینه حمل و نقل که از طریق پست و با صرف زمان محدود در اینترنت برای انتخاب محصول مورد نظر و پرداخت الکترونیکی در کوتاهترین زمان آن را دریافت نمایند و از خدمات نوین این گونه کسب و کار که متناسب این عصر هست،بهره برد.

photo 2017-10-28 15-08-56

فروشگاه اینترنتی دوتایی در همین راستا شروع به فعالیت مستمر و گسترده در این حوزه کرده است تا بتواند نیاز آن دسته از مشتریان که در مناطقی ساکن هستند که دسترسی سخت تر و پر هزینه تر به مناطق باثبات قیمت محصولات را ندارند و یا تجاری که متوجه این فرصت تجاری هستند را با بهترین کیفیت خدمات و تضمین بهترین قیمت و اصالت کالا بصورت تجارت الکترونیک انجام دهد و تا به اینجای کار در این مسیر گام های موفق و مثبتی را پیموده است و توانسته است به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی در زمینه پخش و  فروش عمده و تک شال و روسری و محصولات آرایشی بهداشتی در ایران به نیاز رو به رشد مشتریان پاسخ شایسته بدهد و به سراسر ایران محصولات را ارسال نماید.