1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

 

ضمانت اصالت کالا : 

یکی از اقدامان سایت فروشگاهی دوتایی دات کام بررسی محصولات در خصوص کیفیت و اصالت حتی قبل از قرار گیری محصول روی سایت می باشد و بسیاری از کالا های موجود در بازار که به قول معروف فیک هستند و یا کیفیت پایینی دارند مورد تایید ما نیستند به هیچ عنوان در سایت قرار نمی گیرند , تمامی محصولات سایت دارای توضیحات لازم برای خرید می باشند که این توضیحات عموما از روی جلد محصول یا دفترچه راهنمای آنها بروی سایت درج شده است و سعی شده است که در عکس برداری از محصولات از واقعیت نگاری استفاده و تا آنجایی که ممکن است از کار  هایی که باعث می شود در درک واقعی محصول کاربران را دچار توهم و یزرگ بینی در جنس محصول کند خودداری کنیم.

ضمانت اصالت قیمت :  

 هدف ما کم کردن چرخه واسطه گری و ارائه مستقیم محصولات از وارد کنندگان و تولید کنندگان به مشتری نهایی  است, سعی ما پایین آوردن قیمت محصولات و از طرف دیگر بالا بردن تنوع محصولات (ایرانی و خارجی) برای ارائه به کاربران در سراسر کشور می باشد. در سایت فروشگاهی دوتایی این محصولات ( شال و روسری , لباس زیر زنانه , محصولات حجاب , تاپ و شلوارک , آرایشی و بهداشتی ) را با بالاترین تنوع مشاهده و بعد از آن با بازار واقعی شهر خود و فضای اینترنتی مقایسه نمایید . متوجه تفاوت قیمت محصولات مورد نظر خود در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام با بازار کشور خواهید شد. ناگفته نماند که تمامی تقریبا 2000 کالای موجود بروی سایت فروشگاهی دوتایی دات کام بصورت عمده نیز موجود می باشند و صاحبان کسب و کار (مغازه دارن) می توانند با انتخاب محصول مورد نظرشان , آن را با قیمت عمده خریداری کنند.

 

ارسال رایگان :

اگر شما بالای 69000 تومان از سایت خرید کرده باشید و مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت شده باشد ارسال کالا برای هر کجای کشور که شما بخواهید رایگان خواهد بود . البته توجه داشته باشید که خرید های عمده که با قیمت عمده فاکتور شده اند و همچنین خریدهای پرداخت درب منزل از این هدیه برخوردار نمی باشند.