1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

عطر و ادکلن، را چگونه انتخاب کنیم؟


یکی از موارد مهمی که در شناسایی و استفاده عطر و ادکلن مهم است این نکته است که بتوانیم عطر و ادکلن را انتخاب کنیم که باعث شود بهترین ترکیب را به ما بدهد، دلیل این گفته این است به طور مثال اسپری کردن عطر نامناسب نه تنها باعث احساس مناسب نمی شود، بلکه برعکس حتی باعث احساس ناخوشایندی می شود.

perfum-1 

 

چه عطر و ادکلنی مناسب زنان و مردان است؟

نمی توان مرزبندی بسیار خط کشی شده ای را نشان داد زیرا بسیاری از بانوان علاقه به استفاده از ادکلن های مردانه دارند ولی معمولا در ساخت و طراحی عطر و ادکلن زنانه، از رایحه های ملایم تر و البته شیرین تر استفاده می شود که بر پایه نت های گل ها و میوه هاست.
در مقابل بیشتر ادکلن هایی که محبوب و پرفروش بین آقایان است، عطرهایی هستند که دارای رایحه های تندتر و تلخ تر هستند.
ادکلن اصل یا ادکلن اورجینال، معمولا دارای چندین ویژگی است شاید مهم ترین معیار آن، قیمت ادکلن است که خریداری می کنیم. به راحتی می توان با بررسی قیمت خرید عطر مورد نظر در سایت های معتبر بین المللی و یا سایت تولید کننده آن عطر و ادکلن با قیمتی که در حال خریداری هستیم، در صورتی که قیمت موجود از قیمت عطر اورجینال بسیار پایین تر باشد به جرات می توان گفت که آن عطر یا ادکلن اورجینال نبوده و کپی است.

perfumes-2
ولی با در نظر گرفتن اختلاف طبیعی قیمت خرید ادکلن داخل و خارج کشور و قیمت در فروشگاه های دیگر، اگر نزدیک باشند می شود تا حدودی از قیمت عطر و ادکلن احساس اطمینان پیدا کرد.
مورد بعدی بسته بندی و ظاهر عطر یا ادکلن است که در صورت اص نبودن، دارای اختلاف های جزئی با طرح شیشه عطر و ادکلن اورجینال است. ادکلن های اصل معمولا دارای ماندگاری بالا هستند که این امر خود بستگی به رایحه عطر و ادکلن هم دارد، زیرا هر چه ادکلن شیرین تر و ملایم تر باشد به همان نسبت میزان ماندگاری کمتری خواهد داشت.
توصیه فروشگاه اینترنتی دوتایی این است که در فصول سرد بیشتر از عطر و ادکلن با رایحه گرم و تند استفاده شود زیرا با وجود هوای سرد ترکیب مطبوع و دلپذیری می دهند و همچنین ماندگاری مناسب را می دهند و در مقابل در فصول گرم از عطر و ادکلن خنک و سرد استفاده شود، زیرا بسیاری از افراد در مقابل اسپری کردن عطر و ادکلن های حتی بهترین ادکلن اصل فرانسه که دارای طبع گرم و سنگین هستند، دچار سر درد شده و برای شان مشکل سازخواهد شد.
نکته مهمی که در انتخاب خرید ادکلن، بویژه خرید عطر با رایحه گرم و ادویه ای باید دقت شود این است که ادکلن های تقلبی یا اصطلاحا fake دارای ترکیب بویایی نامطبوعی می شوند زیرا در فرمولاسیون خود از فوت و فن هایی که شرکت تولید کننده اصلی استفاده کرده برای ارزان تمام شدن محصول استفاده نمی کنند و در نتیجه خروجی کار تفاوت فراوانی با عطر و ادکلن اصل فرانسه آن خواهد کرد.

perfume-3
آیا عطر و ادکلن ارزان با کیفیت هم وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است، برخی شرکت های معتبر هستند که بطور قانونی از شرکت های سازنده عطر اورجینال فرمولاسیون را خریداری کرده و چون هزینه برندسازی و تبلیغات و ... را نمی پردازند، همان محصولات را با قیمتی پایین تر و البته کمی کیفیت پایین تر ولی کیفیت قابل قبول روانه بازار می کنند. البته این شرکت ها، برای بوجود نیامدن مشکل قانونی و حق کپی رایت یا با نام دیگر، یا با شکل متفاوت شیشه و بسته بندی عطر و یا نام اصل محصول در کنار نام شرکت ثانوی به فروش می رسد.

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام  تنوع بالای خشبو کننده ها(اسپری , عطر جیبی , ادکلن , اسپلش) را با بهترین قیمت بازار بصورت تکی و عمده مشاهده نمایید.