1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.35 (10 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

فروش عمده شال و روسری کجاست؟

اگر این مطلب را می خوانید احتمالا مغازه فروش شال و روسری دارید یا می خواهید تحقیقاتی در خصوص شغل (کسب و کار) فروش شال و روسری انجام دهید.در این مقاله می خواهیم در خصوص , چگونگی نوع تعیین قیمت گذاری و مکان های تولید و فروش عمده  شال و روسری به شما ارئه دهیم تا شما با جمع بندی مطالب از این مقاله و احتمالا اطلاعات جمع آوری شده شخصی خودتان  , آشنایی بیشتری در خصوص نوع خرید عمده شال و روسری داشته باشید .

شال-گیپور1

شال و روسری  بدلیل داشتن بافت مذهبی و سیاسی در کشور ما یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین اجزا , پوشاک زنانه محصوب می شود. یکی از دلایل استقبال خانم ها از این نوع پوشش (شال و روسری)تعداد طرح و مدل بسیار زیاد و قیمت مناسب تمام شده برای مشتری نهایی (مشتری تکی) می باشد.

اما برای فروش و وارد شدن در این کسب و کار می بایست ابتدا به میزان لازم از هر طر ح و مدلی که در نظر دارید مقداری را با بهترین قیمت و تنوع تهیه نمایید .برای اینکار دو مرحله کلی پیش رو خواهید داشت:

یک : شناخت شما از فرهنگ و عرف (سلایق عمومی)منطقه ای که می خواهید کسب و کار کنید 

دو : اطلاع از مراکز و مناطق فروش و پخش عمده شال و روسری

بعد از شناخت و درک این دو قسمت باید بدانید که کلا دو نوع جنس و مدل برای خرید عمده شال و روسری پیش روی شماست:

1-شال و روسری ایرانی

2-شال و روسری خارجی

 

شال-خارجی

تولیدات شال و روسری ایرانی به مرکزیت چند استان (یزد , اصفهان , تهران , تبریز , مشهد و ...) با بیشترین تعداد تولید کننده می باشد. اما فروش این تولیدی ها بصورت عدلی(واحد پارچه) برای هر مدل شال و روسری  می باشد که برای آنهایی که به تازگی قصد شروع این کسب و کار را دارند و یا آنهایی که دارای مغازه های تک فروشی هستند و می خواهند تعداد مدل بیشتری را پوشش دهند مناسب نمی باشد . خرید از این مراکز تولیدی بیشتر مناسب عمده فروشان شال و روسری می باشد.تقریبا تمام مراکز استان های ایران از تولیدات شال و روسری این استانها خرید می کنند نکته جالب در خصوص شال و روسری های ایرانی این است که بدلیل کپی برداری تولیدی ها از طرح های پر فروش از روی هم معمولا شال و روسری های تولید شده در ایران دارای حاشیه سود پایین تر می باشد و قیمتی تقریبا یکسان در سراسر کشور دارند اما بدلیل انتخاب رنگ و طرح بومی توسط طراحان , فروش شال و روسری های ایرانی در تعداد بسیار بالاست.

از سری نمونه های شال و روسری ایرانی که در سال های اخیر  بسیار مورد توجه خانم ها قرار گرفت , می توان به اختصار از شال سه متری ( شال هنرمندیروسری حصیری یا اندازه های متفاوت (100-120-140) اشاره کرد که البته در زمستان 96 این دو مدل شال و روسری به دلیل تولید زیاد تولیدها حداقل قیمت خود رسیده است بطوری که قیمت عمده شال سه متری کنفی در فروش عمده بالای یک جین به هر عدد 6000 تومان و روسری حصیری سایز 100 از 3000 تومان تا سایز 140 به 5000 رسیده است.اگر مغازه دار شال و روسری هستید و یا می خواهید به کسب و کار در زمینه شال و روسری بپردازید حتما از مدل شال و روسری های ایرانی که در بازار جای خود را پیدا کردند با اینکه حاشیه سودی ندارند استفاده کنید.زیرا باعث می شود که به همان دلیل فروش فراوان از مدل های دیگر هم فروش داشته باشید.

شال-ساده

نوع دیگر از شال و روسری های موجود در بازار کشور شال و روسری خارجی و وارداتی عمدتا از کشور های (چین , ترکیه , پاکستان و ...) است که حجم عظیمی از معاملات شال و روسری را بخصوص در سال های اخیر در کشور را بخود تخصیص داده است . شال و روسری های خارجی از تنوع بالایی برخوردار هستند و تقریبا تکرار مدل حتی در صورت فروش خوب هم بسیار کم اتفاق می افتد .ارزانترین قیمت شال خارجی را شال ساندویچی که جنس نخی و در بسته 24 رنگی ساده بقیمت عمده هر عدد 2800 تومان و ارزانترین روسری خارجی با جنس تور یا نخی به قیمت عمده هر عدد 3500 تومان می باشد . از شال و روسری های خارجی نیز در کار فروش استفاده کنید زیرا برخی از مدل ها مثل شال سوپر نخ , شال گیپوری , شال حاشیه دار , شال خامه دوزی  و روسری سوپر نخ , روسری گیپور , روسری ساتن , روسری ابریشم در مدل های خارجی دارای رنگبندی و طرح بسیار زیبا تر می باشد و خانم های جوانتر که قسمت بزرگی از جمعیت کشور ما را تشکیل می دهند برایشان مورد پسند تر است.

 

شال و روسری زنانه

 عمده فروشان شال و روسری خارجی عموما در مناطق مرزی کشور مستقر هستند که قیمت عمده شال و روسری در این مناطق کمتر از شهر های دیگر کشور می باشد اما انتقال کالا از این شهر ها خود مستلزم هزینه ای است که گاهی به اندازه قیمت خود کالا تمام می شود.

به دو دلیل برای خرید عمده شال و روسری خارجی پیشنهاد می کنیم که خرید خود را از مراکز کشور انجام دهید .

یک اینکه اصولا انتقال کالا از بنادر به شهر مورد نظر (قیمت کالا + هزینه حمل بار) بیشتر از خرید همان کالا از عمده فروشی های شال و روسری در مراکز استان نزدیک به شما تمام خواهند شد.

دو اینکه تنوع کالایی عمده فروشان شال و روسری خارجی در مراکز استان ها بیشتر و معمولا بهتر و خوش سلقه تر از مناطق مرزی می باشد.

سایت فروشگاهی دوتایی دات کام با در دست داشتن تامین کننده های اصلی شال و روسری ایرانی و خارجی با تضمین بهترین قیمت خرید عمده و تک بازار و تحویل کالا در سراسر کشور از سال 94 بعنوان اولین سایت خرید عمده شال و روسری در کشور شروع بکار نموده و در سال 96  قسمت تک فروشی شال و روسری را به مجموعه خود اضافه نموده است.