1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

مدل های ست کردن شال روسری(بخش دوم)

در ادامه بخش قبل مدل های ست کردن شال روسری ، در این قسمت نیز مدل های دیگر برای ست کردن شال و روسری با نوع مختلف پوشش بویژه برای فصل سرد زمستان ارائه می شود که امیدواریم مانند قبل مورد توجه شما قرار گیرد.

شال روسری مدل 5(شال روسری نخی با کت و شلوار جرسی)
یک شال روسری کم عرض با جنس لطیف و ترجیحا براق و شبیه ساتن که به راحتی فرم بگیرد و به چشم بیاید و می توانید در طیف گسترده طرح و رنگ انتخاب و هماهنگ بپوشید.پیشنهاد ما ست کردن شال روسری براق است.این سبک پوشش در عین راحتی، بسیار جذاب خواهد بود. برای افزودن بعد دیگر به این پوشش بهتر است با کت و شلوار جرسی همراه شود.

شال روسری نخی با کت و شلوار جرسی

 

 

مدل 6 شال روسری (شال روسری طرح سنتی ابریشم)
شال و روسری ها نهایتا به مدت یکسال به روز هستند، که تنوع آنها در فصل بهار و تابستان بیشتر است. در این سبک، پیشنهاد ما یک شال یا روسری قرمز مات طرح سنتی به همراه پیراهن و شلوار، مانتو دامن طرح جین و یک تی شرت و کفش روشن است.

شال روسری طرح سنتی ابریشم با پیراهن شلوار

مدل 7 شال روسری(شال روسری شطرنجی با پالتو و نیم بوت)
انتخاب یک شال روسری  شطرنجی که درعین تناسب رنگی با لباس بالاتنه، از نظر طیف رنگی با هم تضاد داشته باشند در کنار یک شلوار جیر مشکی و نیم بوت همرنگ با پالتو بسیار می تواند بر جذابیت شما بیافزاید.این نوع پوشش علاوه بر زیبایی، بسیار در هوای سرد حس گرمی می بخشد. توضیحا بهتر است شال شطرنجی بصورت 2لایه دور گردن پوشیده شود. نکته ظریفی که در هنگام ست کردن شال روسری شطرنجی مهم است،بهتر است تا شال روسری شطرنجی را با پوششی که خود دارای بافت و طرح شلوغ است، نپوشید.

شال روسری شطرنجی با پالتو و نیم بوت

مدل 8 شال روسری(شال روسری بافت شیری هنگام بارش برف)
با ژاکت آبی یا قرمز، شلوار لنینگ طرحدار هم طیف ژاکت و چکمه خزدار در برف زیباتر و گرمتر شوید.این مدل علاوه بر خوش پوشی باعث می شود دانه های برف به گردن و یقه شما وارد نشود. چون شال و پوشاکی که یه تن دارید از برف خیس خواهد شد،سعی کنید از بافت پشمی ترجیحا استفاده کنید.

شال روسری بافت شیری هنگام بارش برف

مدل 9 شال روسری(شال روسری هم طیف با لباس )
انتخاب شال روسری شطرنجی همرنگ با نیم تنه و شلوار طیف متوسط با بوت زیر زانو تیره.پوششی جذاب، دوست داشتنی برای رانندگی و تفریح در آب و هوای غیر قابل پیش بینی است. شال روسری شطرنجی را می توان با بسیاری از نوع لباس ها ست و هماهنگ کرد. شال یا روسری هم می تواند یک ضدآفتاب فیزیکی، یک پوشش برای باران نم نم و گرما بخش سر و گردن باشد حتی شال یا روسری در سفر می تواند به عنوان یک بالشتک کوچک هم مفید شود. :)

مدل شال زنانه

 مدل های ست کردن شال روسری در بخش های بعدی نیز ادامه دارد و ارائه خواهد شد.

سایت فروشگاهی دوتایی دات کام پیشرو در فروش تکی و عمده  شال و روسری زنانه با بالاترین تنوع کالایی و بهترین قیمت های بازار کشور