1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

 مدل های ست کردن شال روسری(بخش چهارم)

 در این بخش 8 مدل دیگر برای ست کردن شال یا روسری با انواع مختلف پوشش لباسی ارائه شده است.

شال روسری مدل 16 (شال روسری تم سیاه)

یک ترکیب رنگ جذاب دیگر، طیف سیاه است. وقتی یک کاپشن،شلوار، بوت، حتی کیف سر دوشی رنگ بپوشید و در کنار آن یک شال و روسری خاکستری بپوشید، بسیار می تواند مورد توجه قرار بگیرد. اگر دوست داشته باشید که شال و روسری شما رگه های از رنگ طلایی یا نارنجی داشته باشد، شال روسری شما بیشتر تمایز پیدا خواهد کرد.

 شال روسری ست سیاه
 

شال روسری مدل 17 (شال روسری به رنگ ارغوان)

یکی از محبوبترین و در عین حال، خاص ترین رنگهای شال و روسری ، رنگ ارغوانی است حال زمانی که با رنگ های سفید، آبی آسمانی و تلفبق شود بسیار مورد پسند قرار خواهد گرفت. این ترکیب رنگ در کنار یک پالتو بلند تیره رنگ، در زمستان علاوه بر گرمی، شیک پوشی را نیز هدیه می دهد.

شال روسری به رنگ ارغوان

شال روسری مدل 18 (شال روسری کیف)

بیشتر مواقع شال و روسری برای پوشانیدن قسمت سر و گردن استفاده می شود.مواقع زیادی پیش می آید که افراد یک شال و روسری را می بینند ولی بدلیل ترکیب رنگ خاص و عدم داشتن لباس مناسب آن شال و روسری نمی توانند آنرا استفاده کنند ولی زمانی که شال و روسری را به کیف دستی گره می زنند هم می توان شال و روسری دلخواه را استفاده کرد و هم می توان شال یا روسری را بطور متفاوت بکار برد.

شال روسری ست کیف

شال روسری مدل 19 (شال روسری همراه کت و شلوار)

رنگ کرمی و خاکستری جز رنگهای خنثی طبقه بندی می شوند که می توان با بیشتر رنگهای دیگر همراه شوند ولی زمانی که با رنگهای گرم مانند بنفش و قرمز استفاده شوند، می توانند ترکیب رنگ مطلوبی ارائه دهند. برای این منظور می توان یک شال سه متری که به نام شال هنرمندی شناخته می شوند را در کنار آن استفاده کرد و نتیجه بهتری بدست آورد.

شال روسری همراه کت سلوار

شال روسری مدل 20 ( شال و روسری با کت تک و ست تیره)

لازم نیست تا همیشه رنگ های مختلف و هماهنگ پوشیده شود، بعضی اوقات پوشیدن شال و روسری همرنگ با پوشش اصلی می تواند، جذابیت به همراه داشته باشد.یکی از این موارد، رنگ مشکی در کنار قرمز است. می توان شال یا روسری را نیز قرمز انتخاب کرد و تی شرت را به رنگ اصلی لباس پوشید.

شال روسری با کت تک

شال روسری مدل 21 ( شال و روسری با ست قهوه ای )

از جمله رنگ هایی که در کنار هم جذابیت به همراه دارد، ترکیب رنگی قهوه ای با بنفش و سورمه ای است.برای کسانی که به رنگ تیره علاقه دارند پوشیدن لباس قهوه ای با شال یا روسری نخی بنفش است وبرای افراد علاقمند به رنگ های کمی روشن تر، شال یا روسری قهوای با پوشش اصلی بنفش توصیه ماست.

شال روسری ست قهوه ای

شال روسری مدل 22 (شال روسری توپی با تی شرت خط دار)

طرح شال یا روسری توپی در حال افت و خیز از نظر اقبال مشتری است، در صورتی که شما طرفدار این مدل هستید، پیشنهاد ما ست کردن شال یا روسری توپی شکل با یک تی شرت خط دار و کت ساده و همرنگ زمینه شال است.

شال روسری توپی خط دار

شال روسری مدل 23 (دو شال رنگی متضاد)

پوشیدن چندین رنگ مختلف نیاز به ظرافت خاصی داره، ما پیشنهاد می کنیم برای داشتن پوششی متفاوت تر،2 شال یا روسری با هم است. نکته مهم در این میان، علیرغم تضاد رنگ شال ها با یکدیگر، بایستی از نظر رنگ، لباس اصلی دارای رنگ خنثی باشد که دچار آشفتگی نشود.

شال روسری 2شال متضاد

شال روسری مدل 24 (شال روسری با شنل)

یکی از مدل هایی که همیشه مورد پسند است، پوشیدن شنل است زیرا می توان با گستره زیاد لباس و شال و روسری ست کرد.پیشنهاد ما پوشیدن شنل تیره با شال نخی ساده و یا شنل طرحدار در کنار روسری قواره دار طرحدار است.

شال روسری یا شنل
 
سایت فروشگاهی دوتایی دات کام اولین سایت فروش تک و عمده شال و روسری با بالاترین تعداد تنوع مدل و رنگ و بهترین قیمت های بازار کشور