1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

شال و روسری بدلیل اینکه خانم ها در کشور ما  بدلایل فرهنگی و قانونی می بایست با داشتن حجاب و پوشش سر و موهای خود در جامعه ظاهر شوند جزو یکی از قسمت های مهم ظاهری و تیپ خانم ها محصوب می شود.جالب است بدانید که در سال حدود 500 میلیون دلار شال و روسری خارجی وارد کشور می شود و این در اصل حدود 25 الی 30 درصد از استفاده شال و روسری در  کشور ما توسط خانم ها می باشد.و مابقی 65 الی 70 درصد دیگر بصورت داخلی تولید می شود که تمرکز اصلی این تولیدی ها در  استان های یزد و استان خراسان رضوی و تراکم کمتری در اصفهان و تبریز می باشد.این حجم عظیم تولید و واردات خود نشان دهنده مصرف بسیار زیاد شال و روسری در کشور می باشد . نکته دیگر از چنین حجم تولید و واردات ایجاد مدل ها و رنگ های متنوع و زیبایی از شال  و روسری است.اما در این بین خانم های ایرانی از مدل روسری و شال ساده را بیشتر مورد توجه قرار می دهند. 

 شال-ساده

دلایل استفاده خانم ها از  روسری  و شال ساده 

پوشش خانم ها برای استفاده روزانه عموما با استفاده از مانتو فرم اداری و ساده و یا چادر های مشکی ساده می باشد که این خود باعث می شود برای ست شدن شال و یا روسری با لباس از روسری و شال ساده استفاده کنند تا همخوانی بیشتری بین پوشش و شال و روسری مورد استفاده داشته باشد.

 

دلیل دیگر استفاده از روسری و شال ساده بین خانم ها تعداد رنگ بالای تولید شده برای روسری و شال ساده است بطوری که برای روسری و شال ساده خارجی در یک بسته یک جینی(12 عددی) دوازده رنگ وجود دارد و برای مدل های ایرانی 24 الی 36 رنگ برای هر مدل تولید می شود که این باعث می شود که خانم ها بتوانند طیف وسیعی از رنگ ها را برای انتخاب تیپ ظاهری خود داشته باشند.

شال-ساده-رنگی

تنوع جنس پارچه در روسری و شال ساده بسیار زیاد است که این هم دلیل دیگری از استفاده زیاد خانم ها از روسری و شال ساده بین خانم ها می باشد.از جنس های پارچه  روسری و شال ساده می توان:

شال ساده ساتن,شال ساده ابریشم,شال ساده حریر,شال ساده نخی,شال ساده کنفی و ...

روسری ساده نخی,روسری ساده ابریشم,روسری ساتن مات,روسری ساده نخی و ....

 هر کدام از این جنس پارچه های شال و روسری برای استفاده در موقعیت و مکان های متفاوت مورد استفاده می باشد.

 یکی دیگر از دلایل استفاده از روسری و شال ساده تولید آنها در سایز های مختلف و متفاوت 90 , 100 , 110 , 120 , 140 سانتیمتر می باشد.

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام می توانید کلکسیونی از جدید ترین مدل های شال و روسری را مشاهده و در صورت تمایل سفارش و در هنگام تحویل در صورت پسند مبلغ آن را پرداخت نمایید.