1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

چرا شال یا روسری یک هدیه مناسب است؟

حتما تا حالا براتون اتفاق افتاده که بخوایید برای یک خانم یک هدیه بگیرید.کلی فکر کردید یا کلی مغازه های  مختلف فروش محصولات زنانه مثل آرایشی و بهداشتی و یا پوشاک زنانه رو زیر رو کردید و بعد از دیدن هر محصول به این نتیجه رسیدید که شاید از فلان چیز استفاده نکنه , شاید فلان چیز باهاش سازگار نباشه و یا شاید اصلا اون کالایی که می خواید بعنوان هدیه تهیه کنید سایز داره و شما از انتخاب سایزش مطمئن نیستید.

یکی از کالا هایی که در کشور ما بدلیل بافت فرهنگی و اجتمایی استفاده بسیاری در بین خانم ها دارد شال و روسری می باشد.در زیر به چند مورد از مواردی که چرا شال و روسری هدیه مناسبی برای خانم ها می باشد اشاره می کنیم.

شال و روسری زنانه

 

 

1-یکی از مهم ترین مزایای انتخاب شال و روسری بعنوان هدیه نداشتن سایز و یا فری سایز بودن این کالا می باشد.که این خاصیت باعث می شود شما در هنگام خرید هدیه ذهن خود را معطوف به گزینه های دیگر مثل رنگ و طرح شال و روسری بکنید.

2-یکی دیگر از مزایای شال و روسری داشتن طرح و رنگبندی بسیار متنوع و زیبا در بازار کشور است که شما را قادر می سازد انتخاب نزدیک به آنچه در ذهن دارید داشته باشید.

3-شال و روسری محدوده سنی ندارد,البته این بدین معنا نیست که خانم ها با هر سنی می توانند هر شال و یا روسری را بپوشند اما شما برای هر محدوده سنی می توانید   طرح و رنگ شال و روسری مناسب را پیدا کنید.

4-قیمت مناسب شال و روسری , این یکی از فاکتورهای مهم برای خرید هدیه می باشد.در کشور ما بدلیل استفاده زیاد از شال و روسری میزان واردات و تولید بالایی هم وجود دارد که این مسئله و وجود رقابت قیمت این کالا را بسیار مناسب کرده است.

 سایت فروشگاهی دوتایی دات کام پیشرو در فروش تک و عمده شال و روسری , با بالاترین تنوع طرح و رنگ و پایین ترین قیمت های بازار کشور.