1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.80 (5 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

چه رنگ و نوعی از رژلب انتخاب کنیم؟

رژ-لب

یکی از لوازم آرایش بسیار پر مصرف در بین بانوان رژ لب است که در طیف های مختلف سنی کاربرد فراوان دارد و از اهمیت بسیار فراوانی در سلامت افراد دارد.در این مقاله سعی شده است تا چند راه انتخاب رژ لب با کیفیت و چند اشتباه رایج در خرید رژ لب بیان شود.
همانطور که خوب می دانیم رژ لب انواع مختلفی دارد از جمله رژ لب جامد، رژ لب مایع، ماسک لب، رژ لب مرطوب کننده غیر آرایشی ویتامینه (Lipstick) که از پرکاربردترین و شناخته ترین محصولات لب هستند. نکته مهمی که وجود دارد چگونگی تشخیص کیفیت رژ لب و انتخاب گزینه مناسب است.

 

 

رژ-لب1
یکی از اشتباهات رایج بین بانوان این است که گمان می کنند هر چه یک رژ لب از اسانس های و عطرهای بیشتری در آن استفاده شده باشد، دارای مرغوبیت بیشتری است و از کیفیت بالاتری برخوردار است در حالی که این مطلب صحت ندارد. نه تنها در مورد انواع رژ لب، بلکه در تمامی لوازم آرایشی و بهداشتی زمانی که محصول مورد نظر از مواد معطر بسیار فراوان استفاده شده باشد نشانگر یک مسیله مهم است و آن اینکه در تهیه مواد اولیه آن از موادی نامرغوب استفاده شده است و سپس با استفاده از حجم زیادی از مواد معطر و اسانس سعی بر آن شده است تا بوی نامطلوب آنها حذف گردد. از طرف دیگر به عنوان مثال برخی از برندهای لوازم آرایشی بسیار مطرح و مورد اعتماد در سطح جهان در بعضی محصولات خود نه تنها از مواد معطر فراوان استفاده نمی کنند بلکه در برخی موارد یک بوی خفیف نامطلوب(مانند بوی ماهی) هم حس می شود ولی دلیل و نشانه ای بر پایین بودن آن محصول محسوب نمی شود.

مطلب دیگری که بسیار مهم و قابل تامل است ماندگاری رژ لب بر روی لب است که باعث یک تفکر رایج اشتباه دیگر می شود و آن اینکه برخی این باور را دارند که هر چه میزان ساعات ماندگاری رژ لب چه از نوع جامد و یا مایع باشد، بیشتر باشد آن رژ لب کیفیت بالاتری برخوردار است ولی دقیقا عکس این مطلب صادق است. بدین معنی که هر چه میزان ماندگاری رژ لب بر روی لب بیشتر باشد نشان دهنده این است که در آن نوع رژ لب از مقدار بیشتری مواد سنگین بویژه سرب استفاده شده است و با توجه به اینکه محل استفاده رژ لب تماس مستقیم با زبان و بواسطه آن بزاق دهان می شود و هنگام خوردن و نوشیدن بازهم وارد بخش دهان و سیستم گوارشی می شود، در نتیجه باعث احتمال بروز بیماری های فراوان در دستگاه گوراشی می شود. در حالت عادی رژلب نهایتا چند ساعت بعد از استفاده اثر آن از بین خواهد رفت.

رژ-لب2
پس 2 گزینه برای داشتن آرایش لب ها وجود خواهد داشت
1.استفاده از رژ لب با ماندگاری بالا و خطرات و مضراتی که در پی خواهد داشت
2.استفاده از رژ لب های استاندارد و با کیفیت که زودتر اثرشان از بین می رود و در عوض تجدید آن در طول مهمانی و یا طول روز که در عوض باعث سلامت بدن و جلوگیری از بیماری های گوراشی و پوستی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی دوتایی بر این عقیده پابرجاست که اولویت اول در خدمات رسانی کمک به بهداشت و سلامت جامعه است و از اینرو تمام تلاش خود را نموده است تا با تامین کالا از طریق شرکت های معتبر علاوه حفظ کیفیت محصولات موجود، قیمت تمام شده محصولات را نیز با تامین مستقیم محصولات مناسب نگه داشته تا از هر نظر به مشتریان و مخاطبان خود خدماتی شایسته آنان ارائه دهد.