1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

رای دهی: 5 / 5

فعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستارهفعال سازی ستاره
 

چگونه لباس زیر مناسب انتخاب کنیم؟

لباس زیر معمولا جالب ترین نوع از لباس برای خرید نیست، اما اگر نوع نامناسبی را انتخاب کنید، دچار مشکل می شوید!  پیدا کردن لباس زیر مناسب سخت است هنگامی که شما نمی دانید که چگونه لباس زیر مناسب با پارچه ای مناسب را انتخاب کنید. آیا در خرید خود برای لباس های مردان و زنان، دانستن نوع پوست بدن  کمک می کند، زیرا سبک های خاصی می توانند راحت تر از دیگر لباس های زیر باشند بسته به اینکه چطور بروی بدن می ایستد.

الف:لباس زیر فیت بدن انتخاب کنید:

  • کمر و ران خود را اندازه گیری کنید. شما می توانید اندازه مناسب برای لباس زیر را برای تمام مارک ها پیدا کنید اگر می دانید اندازه کمر و ران خود پس از این قسمت راحتید. برای اندازه گیری از متر دور  کمر  و ران و در حالت کامل تر قسمت های باسن خود استفاده کنید تا بتوانید راحت ترین و صحیح ترین اندازه بدن را انتخاب کنید.
  • هنگامی که لبه های متر روی هم قرار می گیرد بهتر است که ادامه آن موازی با زمین باشد.

  • اندازه گیری های خود را برای بررسی اطلاعات اندازه گیری دو باره بررسی کنید. ایده خوبی است که دو بار کمر و ران خود را  اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که هر بار یک اندازه گیری را انجام داده اید. هنگامی که اندازه های کمر و ران خود را دارید، می توانید از این اطلاعات اندازه گیری برای هر نوع لباس زیر استفاده کنید و از  مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  • به دنبال لباس زیر با کش های قوی باشید. هیچ کس نمی خواهد در تمام روز لباس زیر را بکشد تا از لغزش یا سقوط آن جلوگیری شود. لباس زیر را انتخاب کنید که در کمربند آن کش های پهن استفاده شده است . در حالی که کشش سفت و محکم در کمر در لباس زیر مفید است، از سبک هایی لباس زیر کش پهن با سوراخ های ریز استفاده کنید. اما همین کش های می تواند در صورت انتخاب نامناسب باعث آزار پوست کمر و ران شود.

 

  • از  پوشیدن لباس زیر که خیلی تنگ  اجتناب کنید. لباس زیر که خیلی ضخیم است، فقط به بی ضررها و لکه های زیر لباس شما منجر نمی شود؛ همچنین می تواند باعث ایجاد خارش و تحریک پوست و اصطکاک شود. 
  • لباس زیر که خیلی ضخیم است نیز  از نفس کشیدن پوست جلوگیری می کند، بنابراین می تواند باعث عرق کردن و مسائل غیر بهداشتی شود.

  • مهم است که قبل از خروج از منزل چک کنید تا لباس زیر  شما بدلیل بستن سفت باعث افتادگی پوست زیر لباس شما نباشد.زیا هم ظاهر نامناسبی ایجاد می کند و هم باعث ایجاد ناراحتی و فشار روی پوست می شود.

 ب: انتخاب پارچه مناسب

لباس زیر پنبه ای را جستجو و خرید کنید. پنبه برای لباس های راحت می آید زیرا باعث تنفس پوست می شود. به این معنی است که رطوبت در پارچه نخواهد افتاد، بنابراین لباس زیر عرق نخواهد کرد و شما نباید بیش از حد در مورد عفونت های باکتری و مخمر نگران باشید.

  • به دلیل احتمال عفونت ، لباس زیر پنبه برای زنان بسیار مناسب است.

  • لباس زیر های پنبه ای ایجاد حساسیت های پوستی نیز نمی کند.

 

 از پارچه های مصنوعی برای انعطاف بیشتر  پوست استفاده کنید:

در حالی که نفوذپذیری لباس زیر پنبه ای بیشتر و راحتر می باشد ، اما همیشه لباس زیر مناسب نمی باشد. برخی اوقات نیاز است که اطراف شکم و ران ها را باریک تر نشان دهید ، برای همین از لباس زیر ساخته شده از مواد کشش، مصنوعی، مانند نایلون، لیکرا، یا اسپندکس را انتخاب کنید. 

انتخاب بهترین لباس زیر زنانه

هر روز بیکینی را انتخاب کنید. با کمربند کمر و پوشش متوسط، یک کت و شلوار بیکینی معمولا گزینه کلاسیک در مورد سبک های لباس های زنانه است. آنها گزینه ای مناسب برای اکثر انواع بدن خواهند بود، بنابراین سبک زندگی روزمره لباس زیر زنانه است.

 

اگر شکم بزرگی داشته باشید، می توانید از لباس زیر های گن دار استفاده کنید. اگر بیشتر وزن خود را در معده حمل کنید، لباس زیر ساده ، می تواند ناراحت کننده باشد . لباس زیر با وسعت بالا را انتخاب کنید که شکم شما را پوشانده است، بنابراین لازم نیست که تمام روز به شکم و لباس زیر خود مشغول باشید.

 

لباس زیر های کوتاه و بندی گزینه مناسبی برای استفاده در زیر شلوار جین های تنگ و اندامی می باشند.

 

خانم هایی که بدن گلابی شکل دارند و پایین تنه سنگین و باسن های بزرگ بهتر است از شورت های  پاچه دار استفاده کنند تا در طول روز احساس افتادی اندام پشتی را نداشته باشند.

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام انواع شورت زنانه , سوتین , نیم تنه زنانه و لباس خواب را بصورت تکی و عمده با بهترین قیمت بازار تهیه فرمایید.

منبع مقاله