چرا خانم ها باید از شورت های نخی و پنبه ای استفاده کنند؟

چرا خانم ها باید از شورت های نخی و پنبه ای استفاده کنند؟

اگر تا کنون در ناحیه تناسلی ایجاد خارش و مزاحمت را احساس کرده اید , احتمالا با تغییر جنس لباس زیر خود الخصوص شورت متوجه کاهش این التهاب و خارش شده اید.ممکن است پزشکان به شما پیشنهاد پوشیدن لباس زیر نخی را توصیه کرده باشند اما وقتی که این مطلب را می خوانید متوجه خواهید شد که پوشیدن لباس زیر نخی و پنبه ای الخصوص شورت بسیار در بهداشت و راحتی شما تاثیر دارد.

شورت-نخی-خارجی

1- اجتناب از ایجاد خارش در ناحیه واژنی

اگر خارش در واژن را بصورت ماندگار  تجربه کرده اید، حتما به پزشک مراجعه کنید ، زیرا می تواند یک عفونت مخمری یا یک بیماری منتقله از راه جنسی باشد دلیل آن باشد.اما تا زمان مراجعه توصیه ما حداقل به استفاده از لباس زیر نخی می باشد , زیرا برخلاف بسیاری از مصنوعات پارچه دارای قدرت عبور هوا از خود می باشد پس محیط را برا رطوبت و باکتری ها و سپس بوی نا خوش آماده نساختیم.از آنجا که عصاره ها و رایحه های برخی از مواد شوینده خود ممکن است حساسیت زا باشد اما سعی کنید لباس زیر را بیشتر با مواد ضد عفونی کننده دتول شستشو کنید.

2-دوره پریودی

در این دوره می بایست بیشتر از شلوار استفاده کرد و شورت های نخی و پنبه ای انتخابی بهتر و جذاب تر برای زیر شلوار و رعایت بهداشت بیشتر می باشد.

لباس زیر زنانه
Intimate part of a woman’s body with roses

3-مواد خوب تشکیل دهنده پنبه و نخ

پنبه و نخ دارای مواد تشکیل دهنده بسیار نرم , جذاب و قابلیت تنفس و انتقال هوا را دارد که این خود مهمترین عامل برای تبخیر رطوبت بیشتر و محیطی سالم تر می باشد.شورت های از جنس نخ و پنبه امروزه با طرح های بسیار زیبا و در سایز های مختلف عادی و بزرگ سایز در بازار موجود می باشد.

شورت-نخی

توضیحات بیشتر : 

با این حال پزشکان متخصص زن  توصیه می کنند که لباس های زیر اللخصوص شورت حتی اگر از جنس نخی و پنبه ای هستند را هر روز شستشو کنید زیرا که ایجاد محیط گرم و غیر قابل تنفس باعث رشد قارچ ها و عفونت خواهد شد.امروزه تنوع لباس زیر زنانه ایرانی و خارجی بسیار زیاد می باشد. اما دقت داشته باشیم که برای استفاده روز مره لباس زیر حتمی از لباس زیر های جنس نخی و راحت استفاده کنیم.در چند سال اخیر با وضعیت تورم بالای محصولات مختلف در کشور اما لباس زیر زنانه امروزه با قیمت های بسیار مناسب در بازار یافت می شود پس در استفاده از این پوشاک مهم برای سلامتی و زیبایی خساست بخرج ندهید.