چشمان-زیبا
آموزش زدن سایه چشم به چند روش

آموزش زدن سایه چشم به چند روش

روش اول زدن سایه چشم : 

با استفاده از براش های آرایشی مناسب، طبق ترتیبی که مشاهده میکنید و بروی تصویر زیر مشخص شده کار زدن سایه چشم را ادامه دهید.

آموزش زدن سایه چشم به چند روش

روش دوم زدن سایه چشم :

ابتدا چند سانتی متر پایین تر از ابرو (بین چشم و ابرو) با مداد ابرو یک ابروی دیگر بصورت برعکس ابروی خودتان بکشید (در تصویر زیر مشاهده نمایید) سپس فاصله بین این خطی که کشیدید و چشمتان (روی پلک چشم) یا یک بروس آرایش چشم به رنگ دلخواه خود در آورید دقت داشته باشید که انتهای خط بالای چشم و سایه چشم بخوبی بر هم  منطبق شوند.

 

 روش سوم زدن سایه چشم مات و دودی:

ابتدا بالای هر پلک چشم را از سمت راست و چپ با رنگ دلخواه خود سایه بزنید اما وسط آن را برای رنگ دیگر خالی بگذارید تا با رنگ دیگر سایه چشم تلفیق کنید دقت داشته باشید با برس سایه زدن لبه های دو رنگ را نرم و یکدست کنید.سپس پلک پایین را با دو رنگی که در بالای پلک سایه زدید طبق شکل زیر سایه بزنید. 

آموزش زدن سایه چشم به چند روش

روش چهارم زدن سایه چشم دودی طلایی :

ابتدا هلال بالای پلک چشم را با مداد چشم مشکی کاملا پر رنگ کنید (مطابق با تصویر) سپس با استفاده از برس سایه چشم آن را ساف و نرم و مقداری رنگ طلایی را به پلک پایین اضافه کنید سپس با استفاده از کمی اکلیل طلایی در گوشه های چشم به سمت بیرون کار سایه زدن چشم را تمام کنید. 

آموزش زدن سایه چشم به چند روش

در سایت فروش گاهی دوتایی دات کام انواع معروفترین برند های لوازم آرایشی چشم و ابرو را با بهترین قیمت های بازار کشور بصورت تکی و عمده خرید کنید.