تاثیر رنگ قهوه ای در جذابیت رنگ مو

تاثیر رنگ قهوه ای در جذابیت رنگ مو

دو کلمه رنگ قهوه ای یک واژه مرسوم و آشنا بین افراد است اما وقتی به همین دوکلمه در خصوص رنگ مو می رسیم  به خوبی نمی تواند بیانگر زیبایی و طیف رنگی متنوع قهوه ای باشد . در واقع رنگ قهوه ای از عسلی تا شکلاتی و فندقی را پوشش می دهد و این تم رنگ موی زیبا یک انتخاب بسیار کاربردی و پر طرفدار در زیبایی بانوان است . در این پست 10 طیف پرطرفدار رنگ قهوه ای و تطبیق آن با پوست های مختلف را بیان می کنیم.

تاثیر رنگ قهوه ای در جذابیت رنگ مو

1. رنگ موی قهوه ای طلایی

این رنگ مو جز طبقه گرم و دوستانه است که مناسب افرادی است که پوست گندمی و سفید، درکنار رنگ چشم سبز تیره و فندقی ترکیب زیبا را ارائه می دهد. همچنین افراد می توانند کمی رنگ موی طلایی تیره به عنوان سایه روشن به این رنگ مو اضافه کرده و ترکیب زیبایی را ارئه دهید، این نمونه رنگ را می توانید در رنگ موی ” اما واتسون ” مشاهده کنید.

2. رنگ موی عسلی قهوه ای

این رنگ گرم دارای اشباع رنگ پایینی است و مابین رنگ بلوند تیره و قهوه ای روشن طبقه بندی می شود. این رنگ مو دارای ترکیب ملایم و با بیشتر انواع رنگ پوست هماهنگی دارد. برای ترکیب تیره روشن می توان بر روی طلایی تیره هم جالب توجه باشد مانند ستاره مشهور جنیفر لوپز

3. رنگ موی کاراملی روشن

این رنگ موی گرم می تواند بهترین گزینه برای افراد گندمی و کمی سبزه با رنگ چشم های قهوه ای تیره باشد. اگر شما طیف رنگ پوست بسیار سفید دارید این رنگ مو چندان خروجی جالبی ارائه نمی دهد. رنگ موی کاراملی روشن یک گزینه مناسب برای ترکیب ” آمبره ” بر روی شکلاتی تیره است.

تاثیر رنگ قهوه ای در جذابیت رنگ مو

4. رنگ موی شکلاتی

رنگ موی شکلاتی روشن نوعی قهوه ای شفاف و صدفی است که بر روی پوست سفید متمایل به زرد متعادل و بخصوص با چشمان آبی یا سبز یا روشن بسیار زیباست.

5. رنگ موی برنز طلایی

این ترکیب مو نوعی رنگ مو که حس لاکچری و افراد متمول را القاء می کند. رنگ مویی است که گرم و ترکیب نامحسوسی از طلایی و طیف قرمز که رنگ پوست سبزه را بسیار جذاب تر می کند. نکته مهم این است که افرادی با رنگ چهره قرمز اصلا این رنگ مو به آنان توصیه نمی شود.

6. رنگ موی قهوه ای شنی

این رنگ مو در طبقه بندی رنگ های با طیف بژ است. با رنگ چشم آبی روشن و سبز در روی پوست سفید و گندمی، ترکیب عالی می شود. این رنگ مو به همراه رنگ بلوند بژ، یک طیف سایه روشن مناسب و نوآورانه می شود.

7. رنگ موی قهوه ای خورشیدی

این رنگ مو در واقع شبیه رنگی است که پس از یک هفته در معرض حمام آفتاب بودن، حالت میگیرد، در واقع این رنگ مو برای مناطقی که روزهای آفتابی فراوانی دارد. این رنگ را می توان در هر قسمت از مو قرار گیرد، یک مثال بسیار واضح از این رنگ مو ، “Sofia Vergara” است.

8. رنگ موی مسی قهوه ای تیره

رنگ موی گرم و دارای طیف گسترده و با رنگ پوست های صورتی و گندمی اعتماد به نفسی بالا می بخشد. در کنار رنگ پوست برای رنگ چشم های قهوه ای روشن و سبز و از همه بیشتر برای کسانی که ذاتا دارای رنگ موی خرمایی هستند، مناسب خواهد بود.

9. رنگ موی قرمز قهوه ای

این رنگ موی خاص یادآور برگها در فصل پاییز است، برای افرادی با رنگ پوست صورتی و هلویی بسیار بر جذابیت شان می افزاید. در کنار این رنگ مو، افزودن مقداری رنگ موی بلوند طلایی به عنوان طیف سایه روشن علاوه بر ترکیب خاص، به این رنگ مو عمق و بعد می بخشد.

10. رنگ موی نسکافه ای قهوه ای

همان اندازه که نوشیدنی نسکافه محبوب است، رنگ موی نسکافه ای نیز محبوبیت  دارد. نکته قوت رنگ موی نسکافه ای، هماهنگی با تمامی طیف های رنگ پوست از سفید تا سبزه تیره است، به همین دلیل قابلیت این را دارد که هر شخص براساس سلیقه خود در دوره ای از این رنگ مو استفاده کند.فروشگاه اینترنتی دوتایی دات کام کلکسیونی از جدیدترین و معتبر ترین لوازم مراقبت مو و لوازم آرایش مو را با بالاترین تنوع و بهترین قیمت های بازار کشور در خدمت شماست.