درمان سیاهی دور چشم بصورت ارگانیک با مواد طبیعی

درمان سیاهی دور چشم بصورت ارگانیک با مواد طبیعی

یکی از فاکتور های زیبایی صورت داشتن صورتی شاداب و شفاف و داشتن چشمانی براق و بدون گودی و کبودی زیر آن می باشد.در این بین افراد برای درمان کبودی و گودی زیر چشم دست به درمان های متفاوتی می زنند که بسیاری از این درمان ها نیز موثر  واقع می شوند.برای درمان های کبودی زیر چشم می توان از صابون های دارای کالوژن و یا کرم های تقویتی دور چشم و یا درمان های ارگانیک استفاده کرد.

ماسک-سیاهی-زیر-چشم

در این مقاله می خواهیم شما را با یک روش درمانی ارگانیک با استفاده از مواد طبیعی آشنا کنیم که بسیار موثر و قطعی می باشد.برای این کار شما می بایست مواد زیر را آماده کنید:

1-یک عدد سیب زمینی متوسط

2-یک عدد لیمو ترش

3-یک عدد کدو

4-یک عدد کوجه فرنگی کوچک

5-مقداری آلئوورا

6-یک قاشق غذا خوری گلاب

سیب زمینی را رنده کرده و سپس آب آن را بگبرید سپس مقداری آبلیمو را به آب سیب زمینی اضافه کنید . در مرحله بعد کدو را رنده و آب آن را بگیرید و به ماده درست شده از سیب زمینی و لیمو اضافه کنید در مرحله بعد می بایست کوجه فرنگی رنده شده و آلئوورا و گلاب را به ماده اولیه اضافه و خوب مواد را باهم مخلوط کنید. هر روز با پنبه بهداشتی و یا پد آرایشی مقداری از این ماده را روی پوست زیر چشم بمالید و بعد از 5 دقیقه با آب بشویید.تاثیر این ماده را در 3 روز استفاده بروی زیر چشمتان ببینید.

در ویدئوی زیر طرز ساخت این ماده ارگانیک برای درمان سیاهی دور چشم را ببینید.

سایت فروشگاهی دوتایی دات کام پیشرو در فروش تک و عمده انواع برند لوازم آرایشی و بهداشتی با بهترین قیمت های بازار کشور