مزایای کرم آبرسان و مرطوب کننده

مزایای کرم آبرسان و مرطوب کننده

خطوط چروک روی پوست صورت ممکن است بین کسانی که از مواد مراقبت از پوست مبتنی بر روغن و آب استفاده می کنند، کمتر و گاهی بسیار دیر تر از زمان خود ظاهر شود. ما معتقد هستیم که ترکیب فوق العاده روغن و آب با هم بسیار مناسب جهت سلامتی و پیری دیر رس پوست باشد ،حتی ترکیباتی از کرم های آبرسان و مرطوب کننده به بهترین شکل ممکن پوست شما را آبرسانی و جوان سازی می کند. ترکیبات عصاره و روغن های گیاهی و حیوانی , در کرم های مرطوب کننده و آبرسان با مارک های معتبر می تواند در مدت کوتاهی شکل پوست خشک و شکننده را تغییر دهد . نقش محصولات مراقبت از پوست مرطوب کننده، اضافه کردن آب به پوست شما و نگه داشتن آن در آنجا است. 

آبرسان-فوری-پوست

چرا آب برای پوست مناسب می باشد؟

ما موجودات مبتنی بر آب هستیم. پوست آب را سریعتر از روغن مصرف می کند. تا 60٪ بدن انسان از آب موجود در سلول ها، بافت ها، استخوان ها و اندام ها تشکیل شده است. آب توزیع کننده طبیعی بدن مواد مغذی ضروری در سطح سلولی است و زباله هایی را که ارگان ها رد می شوند حذف می کنند.همین آب موجود در سلول های پوست صورت و بدن مواجه با نور خورشید بخار می شور و ساختار رویی سلول های پوست را تخریب می کند. آب دارای بافت سبکتر از روغن است و کمتر احتمال دارد که منافذ را از بین ببرد. محصولات ضد آب که در شب استفاده می شود به پوست اجازه می دهد تا در طول چرخه طبیعی با سایر قسمت های بدن جوان سازی کند.

 

چرا روغن های گیاهی و حیوانی برای پوست مناسب می باشد؟

روغن هایی مانند جوزوبا و زیتون و عصاره های روغنی مفید دیگر آب را جذب می کنند و باعث می شوند روزنه های پوشیده شده از زرات گرد و خاک پاک شود . این روغن ها را به لایه های داخلی پوست جذب می کند، اما به عنوان آب به سطح سلولی نمی رسد. روغن های طبیعی روغن های اضافی را تولید می کنند تا بتوانند به طور موثر بر روی نوع پوست روغنی استفاده کنند. روغن های طبیعی به پوست شما کمک می کنند بدون هیچ گونه مواد شیمیایی خشن . آنتی اکسیدان ها باعث ایجاد یک مانع حفاظتی و رطوبت می شوند.

آّبرسان-پوست

ترکیب آبرسان و روغن با هم

ترکیب هر دو ماده روغن و آب که در کرم های مرطوب کننده و آبرسان موجود می باشد زد طول روز بهتر است از کرم های حاوی روغن بیشتر استفاده کنید تا آب موجود در سلول ها محافظت گردد و شب ها از کرم های آبرسان استفاده نمایید تا میزان جذب بالاتری داشته باشد.. طعم دهنده هایی مانند گلیسرول به مرطوب کننده ها کمک می کنند آب را در پوست نگه دارند.

استفاده از صابون هایی با قلیایی بالا باعث پاک شدن مواد مغذی مورد نیاز پوست می شود  بدون آنزیم ها و نمک روی پوست که می تواند رطوبت را در سلول های پوست نگه دارد سلول های پوستی آب خود را از دست می دهند.یک کرم مرطوب کننده و آبرسان خوب می تواند به آرامی از سایش و خشکی پوست جلوگیری کند و همچنین مواد آنتی اکسیدان دار مناسب را به پوست شما برساند.

روغن زیتون با ارزش غذایی عالی برای پوست شما مناسب است ، زیرا با مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها و ویتامین هایی مانند ویتامین A و E تشکیل شده است و می تواند  به عمق پوست نفوذ کند .

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام انواع کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان با مارک های معتبر با بهترین قیمت بازار کشور