پنج دلیل استفاده از ماسک صورت و زیبایی پوست

پنج دلیل استفاده از ماسک صورت و زیبایی پوست

ماسک ارگانیک

ماسک های صورت یکی از محصولات مراقبت از پوست محصوب می شوند. استفاده از ماسک های صورت راحت، سرگرم کننده برای استفاده و عالی در ارائه نتایج روی پوست می باشد. چیز مورد علاقه من در مورد استفاده از یک ماسک صورت خوب احساس شفافیت و جم جور شدن پوست پس از یک بار مصرف است.

آیا همه باید یک ماسک صورت استفاده کنند؟

حتما . ماسک های صورت مناسب برای مراقبت از پوست هستند . ماسک صورت خوب می تواند به هیدراته کردن پوست کمک کند، روغن های اضافی را حذف کرده و به بهبود ظاهر منافذ پوست صورت کمک کند. آنها همچنین یک راه عالی برای کمک به حذف ناخالصی ها هستند. یکی دیگر از مزایای استفاده از ماسک صورت احساس داشتن پوست زیبا و شفاف و داشتن سلامت پوست بصورت مشهود می باشد.

هر رژیم مراقبت از پوست سالم که داشته باشید شامل استفاده روزانه و استفاده  هفتگی از ماسک های صورت می باشد. شما می توانید یک ماسک صورت یکبار در هفته استفاده کنید، یا می توانید آن را بیشتر استفاده کنید که بسته به نوع پوست شما و نگرانی های مراقبت از پوست شما می باشد. هر دو جنسیت , مردان و زنان می توانند از یک ماسک  صورت به طور قابل توجهی سود ببرند.

ماسک صورت زنانه

 5 دلیل برای اعمال ماسک صورت در حال حاضر

1- آرامش صورت

ماسک های صورت نه تنها نتایجی را ارائه می دهند که باعث بهبود ظاهر کلی پوست شما می شوند، بلکه می توانند باعث سلامت کاملا پوست شوند. هنگامی که با اسانس های معطر مانند نعناع و رزماری تزریق می شوند، با این مدل ماسک صورت می تواند روحیه را با تحریک حواس خود بالا ببرد . زمانیکه تصمیم می گیرید ماسک صورت برای خودتان تهیه کنید ، بهتر است کمی زمان را کنار بگذارید. یک حمام داغ بروید، کمی شمع روشن کنید و سحر و جادو ماسک را شروع کنید. این برای شما به یک تجربه فوق العاده حساس تبدیل خواهد شد که نه تنها ذهن و روح را استراحت می کند، بلکه به شما  پوستی شگفت انگیز هدیه می دهد.

2-پاکسازی عمیق

مطمئنا، پاکسازی هر روز کمک می کند تا پوست خود را از خاک، روغن، آرایش و ناخالصی ها از سطح پوست پاکسازی کنید. اما آیا می دانستید که ماسک مناسب برای فرآیند پاکسازی به یک سطح کاملا جدید نیاز دارد؟ فقط یک ماسک صورت خوب می تواند کمک کند تا ناخالصی هایی را که زیر لایه های بالای اپیدرم  پوست قرار دارند پنهانی است را پاکسازی کند. بعضی از مردم می گویند پوست آنها وقتی از یک ماسک استفاده می کند، بعد از  آن “پاک کردن” استفاده می کند، زیرا در با این کار، تغییرات پوست را متوجه می شوند. اما خود ماسک های صورت در ارائه این فرآیند پاکسازی عمیق تر هستند که منجر به بهبود ظاهر منافذی می شود که می توانید ببینید و احساس می کنید. چه کسی این را دوست ندارد؟

3-از بین بردن حفره ها

استفاده از یک ماسک صورت  حاوی بنتونیت خاک رس کمک می کند تا خاک را حذف و روغن های اضافی را جذب کند. این همچنین به حذف سلول های مرده پوست که در پوست ما تجمع پیدا می کند کمک می کند. هنگامی که همه آثار را از سطح پوست خود حذف می کنید، آن را نیز برای خنثی کردن خلأ ها کمک می کنید. همه ما می دانیم که منافذ مسدود شده چیزی جز مشکل نیست. چیزهای یوکی در منافذ شما به دام افتاده و می توانند به عمق منافذی که در آن باکتری ها می توانند رشد کنند، تحت فشار قرار می گیرند. هنگامی که این باکتری ها شروع به رشد می کنند همه چیز برای پوست ما اتفاق می افتد، زیرا ما به زودی دچار ضعف، تکان خوردگی و حتی یک جوش بزرگ می شویم که در چند روز با ما زندگی می کند. ماسک های منظم برای کمک به حفظ سطح پوست خود و پاک کردن خلط های پوستی ما کمک فراوانی می کند. این یک دلیل عالی برای استفاده از ماسک صورت شماست.

4-پوست درخشان و شفاف

ماسک های صورت ، به ویژه آنهایی که با نیشکر فرمولاسیون شده اند ، می توانند به گردش خون کمک کنند. روند خشک شدن ماسک روی پوست و شروع به سخت شدن، همراه با حذف ماسک، باعث ایجاد عروق خونی در پوست شما می شود. این باعث بهبود کلی پوست می شود. شما با پوست نرم تر و احساساتی و با ظاهر باقی می ماند و همچنین یک درخشش تابشی و ظاهر تازه تر متوجه خواهید شد. بنابراین، استراحت کنید، صدای از بین رفتن جوش را احساس کنید، در رایحه سلول های پوستی نفس بکشید و منتظر تغییر رنگ پوست باشید

5-کمک به رژِیم کلی سلامت و بهداشت پوست

ماسکینگ کمک می کند تا تمام محصولات دیگر مراقبت پوستی شما کارآیی بیشتری داشته باشند. اگر میخواهید لوسیون روزانه خود را داشته باشید، سرم ها و محصولات شبانه باید پوست سریع تر و عمیق تر جذب شوند. با ماسک کردن به صورت منظم، می توانید اطمینان حاصل کنید که تسکین دادن و محافظت از محصولات شما بهتر عمل می کند و به شما نتایجی را می دهد که شما برای رسیدن به سرعت بسیار سریع تر ارائه می دهید.

ماسک صورت

ماسک صورت را در 5 مرحله ساده اعمال کنید:

قدم اول : تمام صورت و گردن و زیر گلوی خود را با ماسک صورت مورد نطرتان با ماساژ آرام بپوشانید . اگر لباسی بر طنتان هست که نگرانید کثیف شود این کار را در حمام انجام دهید یا لباس خود را در بیاویرید زیا این یک کار است که باید با ریلکسیشن انجام شود.

قدم دوم : من همیشه توصیه می کنم با یک صورت تازه پاک شده شروع کنید.پس صورت و گردننتان را با یک صابون آرایشی بخوبی بشویید یا قبل از استفاده ماسک خود از پاک کننده روزانه خود استفاده کنید تا تمام خاک، روغن و لوازم آرایشی روی سطح را حذف کنید. این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که شما تمام مزایای ماسک صورت را در پوست صورت خود اعمال کنید.

قدم سوم : با استفاده از دستهای مرطوب، ماسک خود را مستقیما روی پوست مرطوب خود قرار دهید. هرگز ماسک را مستقیما به پوستتان مالش ندهید.پس ابتدا مقداری را روی کف دست قرار دهید و روی صورت بکشید , اطمینان حاصل کنید که از ناحیه چشم جلوگیری کنید، بینی خود را نیز پاک کنید و ماسک را از چهره خود، گردن و گلو بکشید. هیچ چیز بدتر از آن چهره جوان و زیبا به دونبال یک گردن چروک قدیمی نیست . درست است؟ من همیشه گردنم را به عنوان یک پسوند چهره میبینم.

قدم چهارم : فقط صبر کنید. شما می توانید از این 10 الی 15 دقیقه برای استراحت، یا چک کردن شبکه های اجتماعی خود یا هر آنچه که می خواهید بررسی کنید. فقط زمان لازم را صبر کنید و کار هایی که در راهنمای ماسک صورت نوشته شده را دنبال کنید. اگر دستورالعمل ها می گویند شما باید تا 15 دقیقه ماسک را روی صورت قرار دهید ، این چیزی است که شما باید انجام دهید. مزایای محصول با دستورالعمل های استفاده شده مرتبط است. مطمئن باشید که دقیقا آنها را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را به شما دهد.

 قدم پنجم : وقت آن است که ماسک را از روی صورت خود بردارید ماسک ها برای چسبیدن به پوست شما طراحی شده اند. شما نمی خواهید بیش از حد خشن در هنگام حذف آن اقدام کنید. فقط کافیست با آب ولرم صورت خود را به آرامی بشویید و با حوله خشک تمیز کنید.

چند نکته برای زیبایی بیشتر

نکات زیبایی 1: قبل از استفاده ماسک صورت خود، مقدار کمی از ژل چشم یا کرم دور چشم را در اطراف چشم بکشید. این به حفاظت از این منطقه بسیار ظریف از کم آبی نقاط حساس پوست کمک خواهد کرد.

نکات زیبایی 2: هنگامی که ماسک صورت روی صورت شما خشک می شود برای شستشوی آن عجله نکنید و با استفاده از آب گرم و دست به آرامی شستشو کنید تا آثار خراش بروی صورت شما نگذارد.

در سایت فروشگاهی دوتایی دات کام می توانید انواع برند ماسک صورت و لایه بردار را با بهترین قیمت های بازار بصورت تک و عمده خریداری نمایید.